Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák miért félnek mikor...

A kutyák miért félnek mikor egyedül vannak?

Figyelt kérdés
Van egy kiskutyám és mindig mikor magára haggyuk sír. Perssze tudom, hogy minden más kutya sír, de miért? félnek? de mitől?

2013. júl. 1. 19:13
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
32%
Én nem gondolnám, hogy majmok voltak az őseim, de Te azt gondolsz magadról, amit jónak látsz :D
2013. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mennyi idős kutyáról van szó?
2013. júl. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"Én nem gondolnám, hogy majmok voltak az őseim"

Neked nincs farokcsigolyád? Örülhetsz neki!Ha értenéd az evolúció lényegét nem ezt mondanád!Te azt se tudod hogy egy bizonyos állapotban az emberi embrió és a kutya embriója teljesen egyforma pedig utánanézhetnél!Nem szégyen a tudás csak hasznos!

2013. júl. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Oké, nem vitázok, akkor a kutya az evolúciós öröksége miatt sír, mert szomorú, hogy egyedül van.
2013. júl. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
fontos lenne tudni hogy mennyi idős a kutya.
2013. júl. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Ilyen okos gazdája van nem csodálom hogy "sír".
2013. júl. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 eloljaro ***** válasza:
A kutya nem fél csak a "falkáját hiányolja" neki te vagy a családja ezért ha nem lát akkor hiv hogy legyél a közelébe idővel ahogy rájön hogy mindig hazamész hozzá abbahagyja foglalkozz vele sokat és tőled külön altasd vagy legyen a helye hogy igy is tanulja hogy mindig számithat rád
2013. júl. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
eloljaro végre egy normális ember a sok h*lye közül, akinek nem inge....Köszönöm szépen a NORMÁLIS választ. A többinek meg üzenem, hogy NEM A VÉLEMÉNYÜKRE voltam kiváncsi, hanem egy VÁLASZRA.Aki hasznos választ adott, annak ment a zöld kéz, aki meg nem, az le van sz@rva :)
2013. júl. 2. 16:49
 19/21 anonim ***** válasza:
kérdező, velem is ez van!már 8 éves a kutyusom, de nagyon vonyít ha elmegyünk és egyedül hagyjuk.de szerintem ez csak amiatt van, mert félnek, hogy sosem jövünk vissza, és mert kötődnek a gazdájukhoz és hiányolják őket.
2013. júl. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
utolsó a mi kutyánk még csak fél éve van nálunk, de már az első napokban hozzánk szokott, semmi baj nem volt vele, kivéve azt hogy amikor egyedül van akkor nagyon hangosan sír... De remélem, hogy kinövi, mert még kölyök...
2013. júl. 3. 17:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!