Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanított kan kutya...

Az ivartalanított kan kutya vizelete is kiégeti a füvet?

Figyelt kérdés
2013. júl. 1. 22:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1. Olvass már vissza, hogy ki kezdte a bunkó és lekezelő választ!

2. Az utolsó válaszodnak a középső része volt az első olyan válaszod, ami valóban a kérdésre feltett NORMÁLIS és értelmes volt.

3. Ezzel én is tisztában vagyok, CSAKHOGY, nekem a kan kutyám még nem egy helyre pisil képzeld el, mert még nem ivarérett, és mindig máshova pisil! Magyarul, képzeld el, ugyanúgy összevissza, mint a szukák. Mégis, képzeld el, mit ad Isten, a szukáké nem égeti ki, az övé pedig már most igen! És azért tettem fel ezt a hülye és buta kérdést, én tudatlan, mert a még nem ivarérett kutyám -aki ismétlem, nem egy helyre pisil, hanem össze-vissza, mégis már közel van az ivaréréshez,és igen, már most kiégeti a füvet-, mert tervezve van az ivartalanítása és kíváncsi voltam a válaszoka! De nem az ilyen bunkó, ego és lekezelő beképzelt beszólásokra! Vajon miért ennyire negatív és letámadó egy ember, miért ilyen kötekedő, amikor valaki feltesz egy kérdést, amit nem tud? Hála Istennek, hogy vannak még olyan emberek is, akik ha valaki valamiben nem biztos, akkor nem letámad és lenéz, hanem elmagyaráz és felvilágosít! Remélem, a saját gyerekeddel nem így bánsz, vagy TEveled nem így bántak/bánnak! A negatív lelkület megmérgezi az embert és a saját környezetét is!! Ez nekem ezt sugallja, sajnállak!

2013. júl. 6. 11:04
 12/13 anonim ***** válasza:
75%

Ehhez a kérdéshez eddig ketten szóltunk hozzá, ő is azt írta hogy "akkor meghagyunk boldog tudatlanságban", tehát szerintem nem mi kezdtük el "hülye válasz" stílust.

Ne is haragudj de most öngólt rúgtál az elméletedbe ugyan is ha nem ivarérett akkor mégis mi köze lenne a heréinek hozzá, és miből gondolod hogy ha ivartalanítva lenne nem égetné ki? Ha úgy vesszük most is ivartalan tehát a heréknek semmi köze hozzá.


Én nem bántalak nem is akarlak megsérteni mert akkor nem írnék, egyszerűen csak arra akarom felhívni a figyelmed ha nem értesz a témához akkor hogy mered kijelenteni hogy már pedig az én válaszom hülyeség.

Remélem az már meggyőz téged hogy a saját érvelésed szerint sem égethetné ki.

És én ezt már akkor megmondtam amikor leszóltad a válaszom.


Na akkor hogy rendbe tegyük a dolgokat a fejekben.

Igen az ivartalanított kutya vizelete is kiégeti füvet, legyen az akármilyen nemű vagy korú, méretű.

AZ már lehet hogy egy kan biológiai eltérése miatt esetleg többet eszik, élénkebb az anyagcseréje és emiatt nagyobb a hatás.


Fáradságot nem kímélve (kb 2 percbe telt) anno még utána is olvastam ennek és ha jól emlékszem ennek ahhoz van köze nagy vonalakban hogy a húsevő életmód miatt a húsban lévő anyagokat alakítja át a szervezetük nitritté, amit kiválasztanak és kipisilik.

Az hogy ez most milyen arányban jelen a vizeletben lehet változó, függhet a nemtől, mérettől, fajtától de mindenképp ott van. Úgy ahogy mindenki más mennyiségű CO2-t bocsát lélegzéskor így lehet ez náluk is.

Ebben már nem vagyok biztos de szerintem mi emberek nem alakítjuk át nitritté a dolgokat, nálunk ha jól tudom az ammónia származék okoz ilyen hatást.


Szerintem igazam van, ha továbbra sem hiszel nekem és még bizonyítani sem tudod az ellenkezőjét akkor a hiba nem az én készülékemben van :).

De lehet kapni jó drágán ilyen vulkanikus követ amit a vizébe rakva megköti ezeket az anyagokat.

Még az időmet nem kímélve (30 secbe telt megtalálni) Dog Rock-nak hívják.

2013. júl. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

"Senki nem beszélt spermiumról. Én a hormonok miatt kérdeztem, amik amúgy egy ivaros kannál jelen vannak. Ja és nem az összes vizeletről beszélek, mert a szukáké nem égeti ki."


A füvet nem a hormonik égetik ki te marha! Hanem a sók, savak meg az ammónia.

2013. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!