Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogosan vagyok felháborodva?...

Jogosan vagyok felháborodva? Nem sétálhat akárhol a kutya?

Figyelt kérdés
Sétáltattam a kutyámat estefelé. Minden esetben viszek magammal zacskót és mindig felszedem a kutyapiszkot! /A kutyám oltva van, féregteleniíve , chippelve ,minőségi tápon nevelve és sokat foglalkozva vele,nagyon okos./Utobbit azért irtam le hogy látható legyen h nem csak valami csélcsap gazdi.(És most nem kell belekötni nem azt mondom h ha valaki nem minőségi tápon neveli a kutyáját már rossz gazda.)Szóval...sátálunk lent és a kutyám elkezdte végezni a dolgát,szokásos zacsi elő stb.Erre beszól egy öreg hogy vigye innen azt a dögöt. Mondom neki,felszedem..mondja ajánlom is.Húúúúúúúúú de bepöccentem. Basz..ki! Egy nyilvános helyen panelok közt sétáltatom nyugodtam a kutyámat,minden esetben felszedem amit ürit és be kell szólni? Esteleg van valami amiről nem tudok h nem üríthet lent egy kutya vagy mi? Nagyon mérges lettem.Dumáljon be olynanak aki otthagyja az ürüléket. Mással is volt már hasonló?!Amire felnéztem már bement pedig azért mondtam volna neki h azoknak dumáljon be akik otthagyják.
2013. júl. 1. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Az jó, mert nálunk az egész városban nincs kutyagumis kuka...
2013. júl. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor látom nem vagyok egyedül. Amúgy nálunk nincs kutyagumis kuka. Ez kis város és itt nem is hallottunk ilyenről:D Akkor csak nem büntethet meg.Elég érdekes lenne. Szóval meg kell h állapítsam h sok a rosszindulatú emberke sajnos,bármit csinál az ember.
2013. júl. 2. 20:49
 13/15 anonim ***** válasza:
Veszélyes hulladék.... és a röviditalos üvegek, amit a hajlékonyok oda dobálnak? Akkor az micsoda??? Undorító ez az egész .....
2013. júl. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Szerintem sok olyan dolog van amit kidobnak az emberek és tényleg akár veszélyes hulladék.
2013. júl. 2. 23:30
 15/15 anonim ***** válasza:
pl a pelenka is az!
2013. júl. 3. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!