Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most vetem egy rottweiler 8...

Most vetem egy rottweiler 8 hetes, csak azabaj hogy be bizkit hogy tudom eről le szoktatni? Hogy szobatiszta legyen garzonban lakom.

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
91%

rotweiler,garzonba?

NEMSEMMI!

2008. jún. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
sztem ez nem volt jo ötlet,állatkínzás.
2008. jún. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Türelemmel!Ha leviszed napjában többször mindig azonos ídőben akkor megszokja .Egy 8 hetes kutyusnak még napi 5 séta kéne .Aztán majd 3!!! Nagy mozgásigényű kutya lesz ! Érdemes elmenni vele sportolni,futni.
2008. jún. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte minden alvás után ébredéskor azonnal le kell vele szaladni, etetés után szintén és amikor kint végezte el a dolgát, jól meg kell dicsérni. Ne legyél vele türelmetlen! Idő kell neki, hogy megtanulja. Napi 5 séta, jól írta az előttem szóló és később is kell napi 3, ami nem arról szól, hogy leviszed, pisil és mész fel, hanem futnia, mozognia kell! A kérdésedből nagyon úgy tűnik, hogy nem volt még kutyád. Első kutyának a roti elég merész vállalkozás! Én azt javaslom, mindenképpen keress fel egy kutyaiskolát, mert magadtól még nagy falat egy rottweilert nevelni. Ez mindkettőtök érdeke! Ha van lehetőség "kutyaoviba" menni (ez tulajdonképpen kutyaiskola, csak a kicsiknek), mindenképpen vidd oda is, mert fontos, hogy jól legyen szocializálva, ellenkező eseteben nem fogsz tudni vele se emberek, se kutyák közé menni. Ha a szocializálást elmulasztod akkor, amikor az ideje van (kölyökkorban, minél előbb, aztán folyamatosan!), akkor később nagyon nehéz lesz pótolni, sok esetben gyakorlatilag lehetetlen!

Ha kiegyensúlyozott, boldog kutyát akarsz, akivel Te is mindig jól érzed magad, akkor minél előbb keress fel egy kutyaiskolát és menjetek rendszeresen!

2008. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Lakásba ekkora kutya nem való, ezzel neki teszel rosszat, erre nem gondoltál mielőtt megvetted? Persze 8 hetesen még kicsi, de elég gyorsan nő, tudom mert nekem is volt csak épp kertes házban. Ha nem tanítod meg kiskorában mit szabad neki és mit nem, később már késő lesz. Vidd le naponta minimum 5x sétálni ugyanabban az időben, és megszokja.
2008. jún. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez tényleg halvaszületett ötlet volt. Szerencsétlen kutya... valami zsebdünnyögőt kellett volna venne. Tudom h ez nem válasz a kérdésedre de bocs, nem tudtam megállni:((((
2008. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Etesd mindig ugyanabban az időben igy tudni fogod mikor kell majd kimennie.
2008. júl. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%

helyesírás?

Most vetem egy rottweiler 8 hetes, csak azabaj hogy be bizkit hogy tudom eről le szoktatni? Hogy szobatiszta legyen garzonban lakom.

ez helyett:

Most vettem egy rottweilert, 8 hetes, csak az a baj hogy be piszkít. Hogy tudom erről leszoktatni, hogy szobatiszta legyen? Garzonban lakom.

2010. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!