Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen videókhoz mit szóltok...

Az ilyen videókhoz mit szóltok? (Pitbull)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6NnqRi1CkOI

Többet nem akartam megnézni, mert sokkolt. Ha ilyet csinálna a kutyám egy másikkal, én ott ütném ahol érném.

Pedig állatbarát vagyok.



2013. júl. 3. 19:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Ez a vége annak, ha egy ilyen kutya hozzá nem értő kezébe kerül
2013. júl. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
hülye gazdái vannak a pitnek, a kisebb csoda hogy túlélte.
2013. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos semmire nem mennél azzal, hogy ütöd, mert egyszerűen olyan fájdalomküszöbe van ennek a kutyafajtának, hogy fel sem veszi, hogy mondjuk acélbetétessel rúgod, ha bedurrant az agya.


Azt szólom, hogy mindkét kutyát rohadtul sajnálom. Az a szerencsétlen pitbull nem akart gyilkológép lenni, nem akart szerencsétlen tulajdonosokat, akik megveszik mert menő, de az igényeiről és a neveléséről nem gondoskodnak. A másikat meg érthető okokból sajnálom.


Egyébként ha egy pitbull (vagy bármilyen más nagytestű, kemény kutya) ezt tenné a kutyámmal, és tudnék higgadtan gondolkodni, vagy a tökét csavarintanám meg jó erősen, ha van neki, vagy a szemét nyomnám ki, vagy az orrát próbálnám minél erősebben csavarni.

2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
én nem a kutyát ütném agyon, hanem a gazdáját. nekem két pitbullom van és bátran mondhatom, hogy az egyik legcsodálatosabb kutyafajta. soha eszébe nem jutna az, hogy ilyet tegyen... a szomszéd 4 éves kislánya a gyomráig lenyúlhatna neki, akkor sem csinálna semmit... de ez... undorító!!!!!! hihetetlenül felcseszte az agyam ez a videó... az ilyen söpredéknek nem kutya való, főleg nem egy pitbull... szegény kutyák :((
2013. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
3. Ezt most így elképzeltem :DD A videóban meg vízzel locsolják... az sokat segít, tényleg. -.-'
2013. júl. 3. 20:04
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
3as! ha valakinek ilyen kutyája van, akkor az nevelje meg és vezényszóra hallgasson! az én kutyáimnak még egyszer sem kellett a tökeit vagy az orrát csavargatnom... sokszor már elég egy nézés és tudják, hogy mit akarok, de ha nem, akkor meg elég csak annyit mondanom, hogy "nem" és eszükbe nem jutna tovább csinálni, amit éppen akart. de támadni meg aztán pláne sose támadna, ilyenből nem volt egyszer sem problémám..
2013. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Továbbnéztem a videót, még annyit tennék hozzá, hogy a kiskutyát meg most cseszik el gyönyörűen a majmok. Teszik bele folyamatosan az izgalmat meg a félelmet, ha ne adj isten megúszta volna lelki sérülés nélkül a támadást, hát ezután tuti nem fogja. Na meg azt sem tudom, hogy miért nem volt rajta póráz, mivel az USA-ban kötelező tudtommal mindenhol (USA-nak valami spanyol lakta része lehet a helyszín).
2013. júl. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
6-os, ő arra gondolt hogy ha az övét támadná meg egy ilyen kutya, akkor ezt tenné vele, hogy megvédje a sajátját.
2013. júl. 3. 20:10
 9/32 anonim ***** válasza:
6os vagyok. értem én, hogy mit mondott, nem is rá haragszok, bocsi ha úgy jött le :) csak nagyon durván felhúzott ez a videó...
2013. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Igen, arra gondoltam, ha az enyémet támadná meg egy ilyen kaliberű kutya. Ilyen lehetőség fel sem merül nálam, hogy bármilyen irányításom alatt lévő kutya bárkire is (emberre vagy kutyára) rátámadjon.
2013. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!