Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ilyen videókhoz mit szóltok...

Az ilyen videókhoz mit szóltok? (Pitbull)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6NnqRi1CkOI

Többet nem akartam megnézni, mert sokkolt. Ha ilyet csinálna a kutyám egy másikkal, én ott ütném ahol érném.

Pedig állatbarát vagyok.



2013. júl. 3. 19:39
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
72%

de ha már a köpkölődésnél tartunk ám legyen, nézzük hogy egyéb fajták milyen kedves és szelídek tudnak lenni és bizonyítsuk hogy a pitek szarok!


http://www.youtube.com/watch?v=ODhgR7eT1V8


ez a videó ciki mert a család kutyája ha nem tévedek és jól látok, pont egy gusztustalan szar pit!


[link]



amúgy itt meg a pit tisztára gyogyós volt, nem ült normálisan és az a roti meg teljesen rendben viselkedett nemigaz!???


[link]


http://www.youtube.com/watch?v=zKUUs0wgWkE


[link]


van ám itt miből mazsolázgatni más fajtákkal kapcsolatban is nem csak a pitekkel!

2013. júl. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Azért java részt vagy pitbull vagy rottweiler vagy az ezekhez hasonló kaliberű kutya a támadó. Ezek a német juhászok pedig egyértelműen a gazdát védték. 1000-ből talán 1, ha tök más fajta az ennyire agresszív. A kamerás felvételekből is ez látszik. A csak leírt storyk többségének meg a fele általában nem igaz (valójában nem is úgy történt, ahogy...)
2013. júl. 4. 18:58
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
2013. júl. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

jólvan, úgy látom törölve lett az utolsó hozzászólásom mert nehogy már jó színben legyen feltüntetve a pit. mellesleg arra nem reagáltál hogy a német juci a tizenéves lányt megtámadta.


arról nem beszélve hogy leírtam minden minden egyéb fajta tud agresszív lenni. még egy csivava is ugyanúgy! csak az méretéből adódóan általában másoknak inkább vicces.


persze az a tény se zavarjon téged ahogy már előzőleg is írtam hogy minden kutya lehet agresszív nem megfelelő nevelés következtében. bármelyik támadhat bármire ha nincsen megnevelve rendesen. ez nem csak a pitekre igaz.


ahogyan szintén az se zavarjon hogy pontosan azért van tulnyomó részt ezekről a fajtákról ilyen videó mert olyan embereknél divat ez a kutya akik még egy csivit is képtelenek lennének megnevelni és szocializálni. de biztosan neked van igazad és ezek a kutyák szó szerint született szörnyetegek!

2013. júl. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%
mellesleg nem tudom hogy neked ezzel a kérdéssel pontosan mi volt a célod? a pitet lejáratni? mert ha már annyira képes vagy lec.gányozni egy fajtát akkor tudnál rá megfelelő érveket is felhozni? vagy csak olyat ahol egyértelműen a gazda a hibás? mellesleg minden videóban egyértelműen a nevelés hiányára vezethető a támadás. legyen az pit vagy akármilyen fajta. vagy te azt hiszed hogy ezek a kutyák így születtek? saját maguktól lesznek agresszív támadó állatok?
2013. júl. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
76%
jah, és azt meg már csak mellékesen jegyezném meg ha már valaki itt szóbahozta (ha már olyan okosan azt hiszed hogy a pitet csak kölyökkorától lehet nevelni) hogy a cerbi pont felnőtt agresszív piteket rehabilitál. nagyon jó eredményekkel. nah de biztosan neked van igazad megintcsak hogy egy "elrontott" pittel már nem lehet mit kezdeni. mert agyilag zokni, egy született gyilkológép.
2013. júl. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Megkaptam az értelmes válaszoloktól az alázást megint, leszálltak, mint keselyűk a dögre:) Valóban sosem történt még velem ilyen eset, hogy rátámadtak volna a kutyáimra, és nálam sem volt még kutyaagresszív kutya, így nem tudom, hogy kell pontosan az ilyen helyzeteket kezelni. Olyan volt 1x-2x, hogy agresszívan rohant felénk egy kutya, azt ordítással és testtartással elküldtem, nem került sor harcra. Nem szégyellem bevallani, ha valamit nem tudok, most már legalább megtanultam, hogy mit kell ilyen esetben csinálni. A Cerberosban pedig még életemben nem voltam, és mint előző válaszomban is írtam, a józan paraszti eszemmel találtam ezt a megoldást.
2013. júl. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
26-os nem teljesen ezt mondtam, inkább te vagy agyilag zokni :D
2013. júl. 4. 20:42
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nem a kutya tehet róla. De tény, hogy a pit/staff ha elveszti a fejét, akkor "agyatlanná" válik. A gazda tehet róla, de a pit/staff gazdák 95%-ának nem való ilyen kutya. Míg más fajtáknál ez az arány kisebb.
2013. júl. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

utolsó. ezt próbálom én is magyarázni hogy nagyon soknak van de azt se tudja hogyan kell bánni vele. de ha ez a helyzet akkor miért kell a piteket szidni?


kérdező! valóban? akkor meg tudnád magyarázni hogy ezzel mégis mit akartál mondani? " Én a pitbullt egy cigányhoz tudnám hasonlítani. Ha kiskora óta veled van, és neveled akkor még lehet belőle jó kutya-jó gyerek. De ha hagyod hogy a saját feje után menjen, és nincs nevelve akkor agresszív lesz. Igazából a vérében van, csak kinevelni lehet belőlük a rosszat." lepontozni azt tudsz, meg a fajtát elítélni holott még annyit sem tudsz hogy a kijelentésed az összes többi fatára pontosan ugyanígy igaz az hogy megfelelően kell nevelni már a kezdetektől. a jókora különbség viszont az hogy a c.gányt már felnőtten nem lehet megváltoztatni, míg az összes "elrontott" kutyát tökéletesen lehet rehabilitálni akár évekkel később is!


mellékesen kispalikee válasza is elgondolkodtató és nagyon jó. ugyanis az amit ő írt eszméletlen módon minimalizálja a konkrét támadások esélyét. így több mint valószínű hogy nem is fog olyat megélni mint pl. a videóban mert még azelőtt közbelép hogy egy idegen kutya bármit is tehetne az övével. mi is találkoztunk már mindenféle kutyával az utcán, volt amelyiket tőle féltettem volt hogy fordítva (igaz én általában attól félek hogy esetleg beteg a másik kutya) minden esetben békén hagytak minket. nekem még sosem szaladtak világgá de mindig megtartották azt az x méter távolságot. szóval ha "átmész hulk-ba" szinte biztos hogy a kutya nem fog támadni vagy az idegen közelebb jönni hogy bármelyiknek is baja essen (tök mindegy milyen szemszögből nézzük). bármibe lefogadnám hogy az ilyen videóban szereplők ezeket a dolgokat nem is tudják, ezért is történnek meg könnyebben a támadások (tökmindegy milyen fajta). én még mindig kötöm az ebet a karóhoz. elszörnyülködés helyett inkább tanulni kellene ezekből a videókból, hogy mit csinálnánk mi másképp hogy lehetőleg ezek ne történjenek velünk meg. most le lehet pontozni meg elküldeni engem a melegebb éghajlatra is akár, de szerintem az nem egy okos húzás hogy szörnyülködünk egy adott fajtán, de még annyit sem tudunk hogyan szedjünk szét két verekedő kutyát kedves kérdező pl.

vagy hogy még annyit sem fogunk fel hogy ezek a videók a téves nevelés miatt születhetnek meg!

2013. júl. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!