Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az baj ha én az 5 hónapos...

Az baj ha én az 5 hónapos német juhászomat jól lefárasztom és úgy viszem sétálni?

Figyelt kérdés
tehát fáradtan viszem emberek közé, mivel így tud viselkedni ha hiperaktívan vinném akkor tyűha :D persze így is rájuk mozdul de nem ugrál fel és könnyeben tudom korigálni. valamint az jó módszer hogy ha megy valaki felé és felhúzom a pórázt és határozottan tiltom ?
2013. júl. 4. 20:54
 1/3 dia1127 ***** válasza:

mivel fárasztod le? :)

egyébként nem baj, így könnyebben tudod fegyelmezni és a tudtára adni h te vagy a főnök :)

2013. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dia1127 ***** válasza:

ha meg indul valaki felé egyszerűen csak fogd rövidre a pórázt és ültesd le magad mellé és várjátok meg amíg az a valaki elmegy mellettetek vagy ha hamar meg nyugszik és figyel rád akkor nagy simi dicséret és mehettek tovább. :)

én a staff szukámat úgy tanítottam láb melett sétálni h mindig volt nállm valammi juti falat és a kezemben tartottam ő pedig egy szó nélkül sétált melettem szépen :) Ő ILYEN KAJÁÉRT MINDENT TÍPUS :D próbáld meg veszteni valód nincs :) ha valakire mozdul ültesd le mutasd meg neki a juti falatot és ahogy el aladtak melettetek add neki és nagy dicséret aztán szépen lassan el lehet hagyni a falatokat :)

2013. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hmm. Én is ezt csinálom.

Ő kisebb még, és forgalmas helyen lakunk, amint kilépünk az utcára, egyből autók, járókelők, zajok.

Séta előtt, fél-egy órát labdázom, játszom a kutyával, és csak utána indulunk el. Ha nem így teszek, szinte lehetetlen vele haladni. Nyüszít, hisztizik, felugrál, megőrül. :*

Idiótákhoz nem engedem oda. :D

Vagy másik oldalra húzom, vagy félrevonom, és leültetem.

Vagy, jutalomfalattal csalogatom tovább. -> ezt akkor szoktam, ha látom, hogy valami fogyatékos közeleg. Ilyenkor lehajolok, az illetőnek háttal, eltakarva a kutyát.

2013. júl. 5. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!