Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez vajon csak az öregség jele?

Ez vajon csak az öregség jele?

Figyelt kérdés

11 éves nagytestü keverék kutyám, mostanában elég furcsán viselkedik.

Sokat alszik, sétálni egyáltalán nem akar, és amit még sosem csinált, sokszor bepiszkít, bepisil és hányni is szokott.

Multkor kontrollálatlan mozgással elkezdett rohanni, neki mindennek fejjel, mint aki nincs magánál.

Állatorvoshoz még nem vittem, egy ideje már ezt csinálja, de a tünetek nem függenek egymástól, mindig vmi más jön elö.


2013. júl. 4. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
És miért nem vitted állatorvoshoz? Ha nagyanyád kezdi el ezt csinálni, akkor ráhagyod, vagy elmész vele dokihoz?
2013. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
A mozgásos az én 15 éves kutyámnál is volt, agyvérzés.
2013. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
45%
Ennek semmi köze a korhoz. Ha igazán érdeklen mi van vele már rég dokihoz vitted volna!!!
2013. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Ez biztos nem az oregseg jele, esetleg vmi olyan betegseg, ami az idoskora miatt lett. Allatorvos azonnal!!!!
2013. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Azért mert nem összefüggök a tünetek, és így nem tesznek semmit, mindig jelentkezik valami, és nem mehetek egyfolytában a dokihoz hogy épp mi történt.

Én tudom hogy állatorvoshoz kell járni, és itt minden bugyuta kérdésre ezt írjátok, én nem spórolok a dokin, csak érdekelt, hátha valakinek volt már ilyen.

Nem hinném hogy agyvérzés, mert utána megint nem volt semmi, és alvásból kelt fel és kezdett el rohanni.

2013. júl. 4. 21:21
 6/17 anonim ***** válasza:
20%
Szomoru h igy fogod fel.... Szerencsetlen kutya....
2013. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
De, spórolsz a dokin. Már a bevizelés, hányás tüneteknél is el kellett volna vinni.
2013. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Lehet akár 3 különböző betegsége is. Inkább potyára menj állatorvoshoz, mint egyszer nem, és az életébe kerüljön. Most nem forog fenn az az eset, hogy potyára mennél.
2013. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Vidd el egy teljes kivizsgálásra.
2013. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Lehet hogy öregkori betegségről van szó, de elképzelhető hogy lehet rajta segíteni. Legalább a tüneteken tudna enyhíteni egy doki.
2013. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!