Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csinaljunk?

Most mit csinaljunk?

Figyelt kérdés
A testverem az ut szelen kapott egy kicsi kutyat, megsajnalta es hazahozta. Meg nincs kinyilva a szeme. Eleg rossz allapotban volt, szalltak a legyek es tele volt petekkel, de mar megtisztitottuk.Meg nem 100% de azt hiszem meg lesz tartva, panelban lakunk. Nem tudunk semmit rola, azt hiszem kb. lehet egy hetes mert nagyobbacska mint ahogy szuletnek a kolykok. Melehg hazi tehentejjel etetjuk jelenleg mert vasarnap van ,de holnap megyunk az allatpatikaba.Mit ajanlotok, mit vegyunk neki, hogy foglalkozzunk vele? Sokat nyoszorog es szeretne szopni is, de persze nincs amit ezert az ujjunkrol (persze kezmosas utan) nyalja le a tejet utana pedig egy kis talkabol issze tovabb.Feltem. Nem tudom mi lesz az immunrendszerevel. Amint mondtam nincs kinyilva a szeme, nem tud jarni es ugatni sem, csak kuszik es nyoszorog szegenyke. Csinatunk neki egy puha helyet , macit is tettem bele. Sokat van az olunkben, simogatjuk. Jah, neve is van mar :Muki :) . Kerlek tanacsoljatok valamit ,hogy mivel tehetnek neki jot. ( Bocsanat az ekezetekert, telefonrol irtam.) Elore is koszonom a valaszokat!

2013. júl. 7. 14:14
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Egy ksikutya van. Mostmar csak uzleti tejet kap melegen, vettem neki valami junior tapot is, meg fog kapni kis kenyeret. Mast az uzletben nem tudtam venni mert nem volt. KAptunk tajekoztatot az allatorvosoktol. Jol van, van amikor maszkal es sokat pihen. Megy neki az urites is. Nem tudok tul sok mindent beszerezni neki mert Erdelyben lakunk egy kisebb varosban. (Szerencse ,hogy van allatbolt es allatpatika, csak nincsenek bennuk a kutyusnak szukseges dolgok...) Jol van. Koszonom a segitseget! :)
2013. júl. 8. 13:44
 12/17 anonim ***** válasza:
Hogy van Muki? :)
2013. júl. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megmaradt a kiskutya? Remélem jól van. Nagyon rendesek vagytok, hogy nem hagytátok az útszélen. Kívánok nektek minden jót és sok örömet a kiskutyához. (már, ha megvan még)
2013. júl. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Megvan. :) Annyira megjott az etvagya,hogy egy nap azt hiszem 10-szer is eszik, ha nem kap akkor hisztizik... :D Be van indulva az anyagcsereje is, meg van pockosodva, 3 nap alatt sokat nott... Nem bitos ,hogy nalunk marad...
2013. júl. 10. 16:42
 15/17 anonim ***** válasza:
Jaj, de jó, nagyon örülök, de azért jó lenne, ha maradhatna ilyen rendes gazdit érdemelne, amilyen ti vagytok.
2013. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
tegyél fel róla fényképet!
2013. júl. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Foglalkozunk vele csak az a baj a panelban, hogy ameddig nem tanulja meg, hogy kint vagy bent ugyanarra a helyre urintsen addig mindenhol vegzi a dolgot. Gondolom, hogy mikor noni fognak a fogai akkor ragcsalni fog ezt-azt. Ha meg no es megtanul jarni akkor nem fog a mozsdotalban maradni hanem szepen megy maganak a hazban :) .Egyfolytaban szaradnak a rongyai es torolkozoi, mert lepisili oket. Ejszaka is kell etetni... Eleg sok a baj vele, aztan meg jonnek az oltasok es majd fog hullni a szore. Ezert a szuleim nem akarjak megtartani. Harcolok erte. Remelem marad es mikor hazajovunk a kirandulasbol ( ket het mulva megyunk es ket hetig ulunk de mar el van rendezve,hogy addig hol lesz) akkorra kicsot elfeledkeznek a gondokbol, akkor mar tobb mint egy honapos lesz. Mindent megteszek erte, hogy marajon. :) Ja , majdnem elfelejtettem,hogy kenyeret is kap es nagy gusztussal elcsamcsogja :D . <3
2013. júl. 11. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!