Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiskutyát télre?

Kiskutyát télre?

Figyelt kérdés

Gondolom egy halom ilyen kérdést kiírtak már ide, de most én is érdeklődnék, hogy mi a véleményetek, hozzak télre kölyköt, vagy sem? Úgy alakult, hogy ősszel születne majd egy ígéretes alom, nekem kifejezetten tetsző párosításból, és lehet, hogy megvenném az egyik kölyköt, de ugye csak tél elején lehetne elhozni. Tudom, hogy nem a legideálisabb időpont, de megfelelő odafigyeléssel, körültekintéssel meg lehet oldani, nem?

Valakinek van itt olyan kutyája, aki télen lett vásárolva?

Milyen tanácsokat, tippeket tudnátok adni egy téli kölyökhöz?

Kinti kutya lenne, de az első hónapokban még tartsam inkább a házban? (nagytestű, hosszabb szőrű fajta)

Bármilyen véleményt, segítséget, tapasztalatot, tanácsot és hasznos választ szívesen fogadok, és előre is köszönök:)



2013. júl. 7. 16:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindegy hogy mikor veszel kutyust.

Mindegy hogy tél van vagy nyár, ugyan úgy kint kell lenni vele több órát a szabadban nap mint nap.

Hozzám december közepén került a kutyusom (benti), és napi 3 órát sétáltunk akkor is és most is.

Illetve azért jó időben hétvégén nyilván többet megyünk, de a hétköznapokban ugyan az a tél meg a nyár.

2013. júl. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A kölyköt fél éves koráig érdemes a lakásban tartani az évszaktól függetlenül, hogy szocializálódjon, hozzászokjon a benti ingerekhez is, konyhai gépek, porszívó, TV, és egyáltalán a család mindennapi élete.
2013. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!