Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Elektromos kutyakerítést...

Elektromos kutyakerítést használ valaki?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható ez az eszköz? Esetleg kutyamenhelyről hoznék kutyát lehet ellene kifogásuk? Van egyéb kerítés is sajnos szomszéd felé nem túl jó állapotban ,én nem csinálnám meg saját költségen.
2013. júl. 7. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi hasznaljuk, vagyis hasznaltuk, mert miota megtsnulta, nem kellett.

Nagyon jo, par nap alatt megtanulta, de mi csak ejsxaka tettuk rs, nappal nem.

Menhelyrol ha kimennek kornyezettanulmanyra, es meglatjak, hogy rossz a kerites, nem fognak kutyat adni, mert kutyat csak biztos keritesnel adnak.

2013. júl. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
... viszont a legtöbb menhelyről nem mennek ki környezettanulmányra.
2013. júl. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

En megfordultam mar par menhelyen, azokon mind kimentek.

Amugy ez azert rizikos, mert odakerul mondjuk a kutya egy vadidegen helyre, es ha kiszokik, akkor vilagga megy... vagy osszdkap a sxomszed kutyajaval, stb.

Egyszeru csirkedrottal huzzatok vegig azt a keritesreszt, par ezer ft.

2013. júl. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amelyik kutya nagyon ki akar menni, az kimegy a villanypásztoron is. Legyen jó a kerítés, vagy tartsd bent a kutyát.
2013. júl. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen vannak szabaduló művész kutyák volt benne részem malamuttal ezért a sima kerítésdrót-ott, nem tartom jó megoldásnak . A kritikus kerítésrész régi kerítésdrót félig kirohadt akácoszlopokon felőlem tujákkal takarva. Elköltőzött szomszéd kisebb testű kutyái, szétszedték az alját de, azért nagyobb testű kutyát valameddig visszatartana. Ezért gondoltam erre a megoldásra. Válaszokat köszönőm!
2013. júl. 7. 19:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon jól bevált. Se ki se be nem jut senki. A sima drótkerítést szétrághatja ha éppen olyan a kutya. A zsinórt elég alacsonyan kell felhelyezni több sorban. Ha nagyon szabadulóművész akkor jó sűrűn. A kutyánál az a lényeg hogy az orrával érjen a zsinorhoz mert csak ott csípi meg. Főleg ha hosszúszőrű a kutya. Figyelni kell hogy a gaz ne nőlje be mert akkor nem ér semmit.
2013. júl. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én ilyenre gondoltam nem hagyományos villanypásztorra aki nem ismerné. [link]
2013. júl. 8. 06:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezen szerintem simán kiszalad a kutya, ha nagyon akar. Lendületből átmegy, például egy macska után, és mire megrázza a nyakörv, már odaát van. A csirkeháló biztosabb, a fizikai határokat sokkal jobban tiszteletben tartják, mint az elméletieket.
2013. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!