Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tudok tenni ha az egyik...

Mit tudok tenni ha az egyik kutyám agresszív a másikkal szemben? Elektromos nyakörv bevallhat?

Figyelt kérdés
Testvér kutyákról van szó,eddig nagy békében voltak,sőt együtt fekszenek most is.De az egyik elég erélyesen lépett fel a másikkal szemben.Aggasztó.

2013. márc. 27. 22:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még morognak az nem olyan nagy dolog. Ők így fejezik ki magukat. Falkaállatok. Te nem szoktál néha bepipulni egy másik emberre? Amíg nem verekszenek össze úgy, hogy nem tudod letiltani őket, addig szerintem nincsen gond (főleg, h még együtt is alszanak).
2013. márc. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
2013. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy már nem csak morognak.Az egyik neki ugrott a másiknak ezért kezdtem aggódni.Mert azt tudom,hogy a morgas és a pici vita normális,de ez nem.És én szeretném ha nem kéne őket elzárnom vagy hasonló.
2013. márc. 28. 04:01
 4/24 anonim ***** válasza:
Milyen fajták? Mennyi idősek? Milyen neműek?
2013. márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Nem, az elektromos nyakörv nem válik be! Az igazi megoldás az lesz, ha elkezded őket nevelni! Az már hatalmas probléma, ha a gazda jelenlétében agresszívak egymással. Nincs szükség semmilyen fenyítő, kínzó eszközre, elég lenne az is, ha némi tekintélyt szereznél és szabályokat állítanál fel.
2013. márc. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 sippara ***** válasza:
Ivartalanítás és nevelés kéne, nem elektromos nyakörv... Jézusom...
2013. márc. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú embert egy helyen.Igenis nevelem őket és egyáltalán nem neveletlenek.És egyáltalán nem szabad minden kutyát ivartalanítani.2 évesen már nem változtatna semmit.És előbb kérdezz mert nem előttem történt.Amúgy meg a domináns harcoknál mit sem számít az ember jelenléte.Állatok,ösztön szerint élnek.Lehet,hogy ilyen válaszokra nem is voltam kíváncsi Jézusom.
2013. márc. 28. 15:08
 8/24 A kérdező kommentje:
2 szuka,testvérek 2.5 évesek.
2013. márc. 28. 15:10
 9/24 A kérdező kommentje:
Ennyi rosszindulatú embert egy helyen.Igenis nevelem őket és egyáltalán nem neveletlenek.És egyáltalán nem szabad minden kutyát ivartalanítani.2 évesen már nem változtatna semmit.És előbb kérdezz mert nem előttem történt.Amúgy meg a domináns harcoknál mit sem számít az ember jelenléte.Állatok,ösztön szerint élnek.Lehet,hogy ilyen válaszokra nem is voltam kíváncsi Jézusom.
2013. márc. 28. 15:10
 10/24 sippara ***** válasza:

Tévedtem, inkább kutyaiskola. Leírom, miért:


És egyáltalán nem szabad minden kutyát ivartalanítani.2 évesen már nem változtatna semmit.


- De igen. Ha dominanciaharc - márpedig annak tűnik -, akkor mérsékelni fogja valamennyire az ellentétet.


És előbb kérdezz mert nem előttem történt.Amúgy meg a domináns harcoknál mit sem számít az ember jelenléte.


- Tévedsz. Van egy másfél éves hiperdomináns kutyám, ösztönből menne neki minden létező ivaros kannak. Érdekes módon minden áldott este ivaros kanokkal játszik - mert tudom kontrollálni, ha látom, hogy durvulna, első tiltásra leáll és bejön láb mellé.


Állatok,ösztön szerint élnek.


- Ez így szó szerint igaz, csak sajnos fogalmad sincs a jelentéséről - EZÉRT kéne a kutyaiskola.

2013. márc. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!