Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák ehetnek csoki piskótát?

A kutyák ehetnek csoki piskótát?

Figyelt kérdés
És hány nap kell hogy a kutya megemésszen valamit?
2009. okt. 17. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben nem adnék neki édességet, hízlal és rontja a fogakat. Ha mindenképpen nassoltatni akarod, ami szerintem helytelen, akkor adj neki inkább sajtot, húst.
2009. okt. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam h a kutyáknak vakságot okoz a csokoládé! szal szerintem jobb ha nem adsz neki
2009. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 igabcsy ***** válasza:
100%

Az hagyján, hogy hízlal és rontja a fogakat, de jó ha tudod, hogy a kutyák számára a csokoládé méreg is lehet.

Ez nem vicc.... nézz utána...

pl. itt:

[link]

[link]

[link]

2009. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem éppen a fő táplálékuk :) de szerintem egy hónapban max egyszer megengedhető valami nasi, de akkor sem sok, max egy falat. az emésztés meg attól függ, hogy mennyi idős, a kiskutyán hamar át megy minden, a felnőtt kutya úgy emészt kb mint a felnőtt ember. Ja és a táptól is sok függ, mert amibe több az emészthető anyag, azt hamarabb megemészti, a rossz minőségű tápokat meg kikakilja
2009. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ne adj neki mert nagyon beteg lesz
2009. okt. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért egy csoki piskótában nincs annyi csoki, hogy mérgező legyen, de szerintem a kutyáknak az a szerencséjük, hogy nem ismerik az édességet. Első voltam.
2009. okt. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen felesleges csoki piskótát adni egy kutyának, minden szempontból ártalmas neki.

Ha nassoltatni, kényeztetni akarod, adj neki egy szelet sonkát vagy sajtot. Pont ugyanúgy fog neki örülni, mint a csokis piskótának.

2009. okt. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Dogmopolite Kft. válasza:

Nem szabad, sokuk számára méreg lehet!

www.dogmopolite.hu - tanácsadás

www.kutyakozmetika-budapest.hu - kozmetika, egészség!

2012. júl. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!