Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi pontosan a szegecselt nyakörv?

Mi pontosan a szegecselt nyakörv?

Figyelt kérdés
Zoofastról, rendeltem és nem néztem oda elég figyelmesen , ennek következtében véletlen szegecselt nyakörvet rendeltem. Ugye ez nem azt jelenti, hogy a nyakörv belsejében vannak "szegek"? Hanem kivül szegecslet?

2013. júl. 8. 22:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom kép is van a zoofast oldalán, nem? :) Onnan megállapítható, de általában külső paraméter a szegecselés. Szóval szerintem tuti nem ezt fogod kapni: [link]
2013. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Van a szöges nyakörv vagymi, ami ilyen kis fém kampókból áll. De azt lehet kifele is fordítani. Befele az elvetemült kutyák engedelmességre szoktatásánál jó segítség. Am kifele meg ha nekiugrik valami dög, védi a nyakát. Am amit te rendelhettél az egy szegecses, díszes bőr öv.
2013. júl. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Van a szöges amit kiképzéshez használnak és van a díszszegecsekkel kivert nyakörv, ami csak díszes és nincs semmi funkciója.
2013. júl. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, nem épp ezaz nincs kép csak 1 standard, hogy kb mire számítsák, de a szegecseltnél pont nincs kép:( ment a zöld!:)
2013. júl. 8. 22:40
 5/5 zsuzsabazsa ***** válasza:

Itt van egy néhány:

[link]

2013. júl. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!