Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi fog történni?

Szerintetek mi fog történni?

Figyelt kérdés
El fogok menni 2hétre és addig a kutyát itthon hagyom. Arra vagyok kíváncsi, hogy mikor visszajövök minden ugyanolyan lesz e? Most a kutyára szinte soha nem rakok pórázt és mindig jön mellettem. Olyan ember fogja sétáltatni aki ugyanígy el fogja engedni, de csak egy bizonyos helyen. Vajon mikor hazajövök ugyanúgy fog velem viselkedni? Ugyanúgy fog engedelmeskedni vagy inkább azokhoz fog menni, akik ezalatt az idő alatt vigyázni fognak rá? A kutya fél éves és 2hónapos kora óta van velem.

2013. júl. 8. 22:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A kutya nem felejt! Tudja ki a gazdija, én is a 16 hetes kuytámat 1 hétre magára hagytam amint ahzaértem nem látott a boldogságtól, hogy megint lát!:)
2013. júl. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a sétáltató illetővel máshogy fog viselkedni, de veled ugyanúgy. Egy ismerősöm kutyáját én tanítottam meg szépen sétálni pórázon. Miután fél évig nem találkoztunk, ugyanúgy jött mellettem, míg a gazdáját össze-vissza rángatta továbbra is....
2013. júl. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Semmi! Ugyanolyan marad, tudja, hogy te vagy a gazdája.

Viszont leírom a mi esetünket.


Mikor nyaralni mentünk, mindig vittünk magunkkal, de egyszer volt egy olyan eset, hogy sürgősen külföldre kellett menjünk 4 napra, ez alatt az idő alatt a párom fia sétáltatta és a sógorom etette. 4 nap után mikor hazajöttünk, beparkoltunk a ház elé, de kedvencünk meg sem moccant, nem jött felénk farokcsóválva boldogan, akkor hirtelen kissé megijedtem, de fél órán belül már a régi volt, csak a fogadtatás volt fura, igazából olyan fejet vágott, hogy: hol a fenébe voltatok 4 napig, én azt hittem csak vásárolni mentetek el .... :)

2013. júl. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!