Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak en gondolkozok ilyeneken?

Csak en gondolkozok ilyeneken?

Figyelt kérdés

Tuti, hogy hulyenek fogtok nezni, de ugyse ismertek..

Szoval tegnap este kiirt valaki egy kerdest, hogy meghalt a kutyaja es mi lenne, ha kiasna?! Olyanokat irt ott, hogy enis rosszat almdtam ejszaka. Na de nem ez a lenyeg. Azon gondolkoztam, hogy az a kis test amit mindig simogatott, aki ott setalt mellette, jatszott, evett stb..az teljesen megsemmisul. Nincs tobbe...De ugyan ez az emberekkel is..

Ram nagyon nagy hatassal tudnak lenni az ilyen dolgok es szinte rosszul leszek, ha ilyeneken gondolkodok. Masnak is megfordult mar ez a fejeben vagy csak nekem?


2013. júl. 9. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek, legfeljebb nem beszél róla. Ez az elmúlás, az élet része, felfoghatatlan, nehéz dolog, és a társadalom sem úgy kezeli, ahogy kellene, a maga természetességében.
2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Most akkor ebbe mi is a különös?
2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezzel mindenki így van.
2013. júl. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled. Mondjuk én is elgondolkoznék azon,hogy kiássam-e. Március elsején elaltatták a kutyámat és az állatkorházba hagytam (én hülye) úgy kellett az orvosoknak kivinni,mert elájultam..
2013. júl. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nemtudom, egyszeruen nem tudom felfogni, hogy egyszer minden elolenybol csak csontok maradnak. Es utana mi lesz veluk? Annyira jo lenne tudni...
2013. júl. 9. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi van a halál után? Ki tudja, és ez már más kategória...
2013. júl. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem a horcsogommel volt igy. De akkor meg kicsi voltam..

Marcius eleje volt, meg hideg.. Es egy kis dobozba raktuk be a pincebe, mert elasni nem tudtuk (meg volt fagyva a fold). Minden nap odamentem es ki akartam nyitni a dobozt, de egyszer se tettem meg. Azota is itt van a kertben, de az, hogy kiassam sose jutott eszembe.

2013. júl. 9. 16:24
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem olyan szinten jut eszembe, hogy hova ássam a kutyámat. Mármint, ahol most lakunk, ide nem szeretném, mert szeretném, ha mindig velem lenne, viszont innen el akarunk költözni. A szülői házban meg nem szeretik a kutyákat, de mégis ott nőtt fel (én is és a kutyám is).

Egyre többet gondolok a hamvasztásra. De remélem nagyon sokáig nem kell még ezzel foglalkoznom.

2013. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is sokat gondolok az elmúlásra, pláne ahogy látom a kis öregemet megöregedni. Régen ezerszer is eldobhattam neki a labdát, sosem unta meg, repült utána. Sétánál meg én repültem utána. Mostmá 2-3-szor elszalad a labdáért és elég volt a játékból, fülig ér a szája, de nagyon gyorsan elfárad. Sétánál is mellettem bandukol komótosan.

Olyan jó lenne, ha a kutyák is élhetnének legalább 40 évig. :)


Egyelőre nem tudom, hogy a környéken van e lehetőség hamvasztásra, még nem volt erőm utána nézni, de ha van, akkor a pénztárcámat nem kímélve én ezt fogom választani, pont azért, amit leírtál. Embereknél is brutál rossz érzés nekem, hogy beásom a földbe úgy, ahogy van. Könnyebb az elengedés hamvak formájában számomra.

Hogy a hamvaival mit teszek majd, azt még nem tudom. Talán kialakítok neki egy kicsi részt az udvarban, talán szétszórom a kedvenc séta helyünkön, ez még a jövő kérdése, de így legalább bárhova megyek/költözök, nem kell olyanokon agyalnom, hogy szegényt itt kell hagynom.

2013. júl. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
csak a test hal meg*
2013. júl. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!