Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan zajlik a kutyaiskolában...

Hogyan zajlik a kutyaiskolában egy átlagos "óra"?

Figyelt kérdés

Vagyis nagyjából nem tudok semmit sem ezzel kapcsolatban. Tehát gondolom ott is vannak kezdők, meg haladók, stb.

Ha még sosem jártam ilyen helyen, akkor hogy menjek oda első alkalommal? A kutyámmal? Van egy tanfolyam amire be kell iratkozni, vagy akkor megyek amikor tudok? Alkalmanként kell fizetni, vagy előre X órát? Egy ilyen alkalom az 1-2, stb óráig tart? Kb. hány ember van ott a kutyájával? Külön-külön feladatok vannak, vagy az oktató mond valamit és azt kell nekem (meg a többieknek is) a kutyának tovább adnunk és egyszerre kell mindent csinálni? Felnőtt nagy testű menhelyes kutyával mennék, de fogalmam sincs, hogy mire illetve kire hogy reagál, mert az előéletét nem ismerem.


2013. júl. 11. 21:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
'Mindenkinek más jön be. Aki fojtón akarja rángatni a kutyáját, az menjen olyanba, aki meg nem, az máshova. Ennyi.' Többet között itt írtad. Ne mondd már nekem, hogy ez egy normális, objektív leírás. Van a tükörsuli ami csodálatos, máshol meg fojtón rángatják a kutyákat szerinted. Azért mert láttál egy ilyet, nem jelenti azt, hogy mindenhol ilyen!
2013. júl. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Valletta ***** válasza:
Csak mert fojtót kérnek a kutyára az már alapból azt jelenti, hogy rángatni kell vele? Mert ezt azért erősen kétlem...
2013. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!