Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon féltem a kutyámat. Mit...

Nagyon féltem a kutyámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Neki szaladt a fűkaszának amikor vágták a füvet és belevágtak. Egyből rohantam vele az orvoshoz mert nagyon ömlött belőle a vér. A kocsim is meg én is úgy néztem ki mintha embert öltem volna. Állítólag megmarad de nagyon félek és férfi létemre sírtam. Nem hozhattam ugye haza és nem is tudok aludni mert rá gondolok folyamatosan. Úgy félek, hogy lesz valami baja. Nem is értem... 9 éves és eddig sose csinált ilyet. Mit tegyek, hogy megnyugodjak?
2013. júl. 11. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj arra, azért nem hozhattad haza, mert figyelni kell, az pedig jobb, ha hozzáértő figyeli, hogy azonnal tudjon reagálni, ha gond van. Meg fog gyógyulni, ha nem így lenne, mást ajánlottak volna a mostani kezelés helyett.

Pár nap és újra otthon lehet veled.

2013. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igyal meg egy bogre teat vagy tejet...szelsoseges esetben egy felest,ha van otthon. Sajnos nem lesz jobban a kutyusod,ha szomorkodsz :-( Kozhelyes,de valahogy probalj megnyugodni es aludj. Reggel biztosan erdeklodhetsz iranta. Sokkat hamarabb eltelik az ejszaka,ha most alszol. Biztosan rendbe jon,drukkolok!
2013. júl. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Bízz az orvosban. A kutyák sokkal többet kibírnak mint mi.

Próbálj aludni.

2013. júl. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Tudom csak izgulok, hogy mi lehet vele. Szegény meg se mozdult csak szuszogott.
2013. júl. 11. 23:28
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
A szervezete takarékra állt és arra összpontosít, hogy mielőbb meggyógyuljon. Azért csak szuszogott. Ez kell, hogy hamar talpra álljon, gondolj bele, ha magas lázad van, téged is elaltat a szervezeted. Más dolga van olyankor, mint, hogy az ébrenléted kiszolgálja.
2013. júl. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha otthon lenne akkor jobban felhetnel, igy viszont figyelnek ra es jo helyen van. Ha nem jonne rendbe akkor a doki az altatast javasolta volna. Nyugodj meg es probalj aludni, reggel pedig irj, hogy hogy van! Minden jot!:)
2013. júl. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Próbálj megnyugodni. Aludni tudtál?

Hol vágta meg egyébként a kasza?

Ahogy már leírták: azért tartották bent, hogy jó kezekben legyen, és gondját tudják viselni. Nem lesz semmi baj, ha hozzáértők kezében van!

2013. júl. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hogy van?
2013. júl. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Rendbe fog jönni, ne aggódj, kap majd infuziót, összevarják, és meggyógyul. És máskor ne legyél ilyen felelőtlen, hogy kaszálás közben kint van a kutya. A fűkasza még arra is veszélyes, aki dolgozik vele, nem még egy másikra.
2013. júl. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mi hír a kutyusról?
2013. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!