Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Táp mellett ha néha adnék...

Táp mellett ha néha adnék főtt kaját is baj lenne?

Figyelt kérdés
Brit Premium M táppal etetek,mert nem mindig lenne időm főzni,de gondoltam hogy mindent megkapjon a szervezetük,mikor időm lenne,főznék is nekik húst,belsőséget,zöldségekkel...Rossz ötlet lenne,felboritaná vajon az emésztőrendszerüket??

2013. júl. 14. 11:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is táppal etetem, de szokott azért kapni néha neki készített főtt kaját, rizst, husit, zöldséget, szerintem nem ártok vele, legalábbis a széklete, energiaszintje, élénksége olyankor is rendben van.

Ha pedig valami extra juti kell tanításhoz, sulira, akkor általában csirkeszívet vagy sertésmájat főzök neki, meg van érte bolondulva. Szerintem független ettől a válogatás (vagy nagyon nagy mázlista vagyok). Ha lerakom elé a tápot, ugyanúgy eszi. Még soha nem fordult elő, hogy egy szemet is meghagyott volna, (ha nem enné, akkor nem bohóckodnék, elvenném előle, kövi étkezésnél megkapja). Mondjuk ő elég beles kutya, képes egy szem száraz tápért a komplett trükkrepertoárját lenyomni, csak adjam oda. Szóval azt javaslom, kérdező, vedd azt is figyelembe, hogy mennyire kajás a kutyád.

2013. júl. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!