Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak babeziózisa van...

A kutyámnak babeziózisa van Már szinte családtag nagyon megszerettük Ha nem kapja meg az imizolt akkor nincs esély a gyógyulásra?

Figyelt kérdés
2013. júl. 14. 13:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
81%

Az kevés,hogy valaki beadja az injekciót.Ugyanis kellhet még infúzió is,ha előrehaladottabb a betegség.És nem árt,ha eleve állatorvos diagnosztizálja.Imizolt sem kapsz a sarki boltban,sőt az sem mindegy,hogyan van beadva.

Ha meghal a kutyád,eszedbe ne jusson újat beszerezni.Ha véletlenül életben marad,mielőbb keress neki egy normális,felelősségteljes gazdát.Nem való neked kutya!

2013. júl. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nincs igazad igen is nagyon szeretem a kutyákat azért gondoltam h van aki beadja mert apukam állatorvosnak tanult de te rögtön leordítassz és amugy a beteg kutyának 7 kiskutyája van
2013. júl. 14. 17:32
 13/21 anonim ***** válasza:
75%

Gratulálok,ez még jobban bizonyítja a felelőtlenségedet!Még szaporítasz is.

Attól,hogy 7 kiskutyája van,még másként kell vele bánni?Apukád végzett állatorvos vagy csak annak tanult valameddig?Ha praktizál,miért nem kezelte már régesrég a kutyát?

2013. júl. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát egyáltalán nem vagyok felelőtlen miért ne lehetne szaporítani? Már vittük más állatorvoshoz a kutyát megkapta amit kellett és azt mondták hogy jobban lesz.Végzett állatorvos csak már régen nem dolgozik és azért gondolta hogy más jobban tudná,de egyből diagnosztizálta a betegséget.
2013. júl. 14. 19:01
 15/21 anonim ***** válasza:
87%

Már ne is haragudj, de azt írod családtagként szeretitek. És otthon ültök, és végignézitek, ahogy a kutyátok pár órán belül elpusztul és semmi nem tesztek?

De arra van eszetek, hogy szerencsétlen kutyát ellessétek. Büszkék lehettek magatokra, az állatorvos apáddal karöltve...

2013. júl. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
80%
Elég szomorú,hogy annyit sem tudtok az állítólagos állatorvos apáddal együtt,miért nem jó szaporítani....
2013. júl. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
És van a leghalványabb fogalmad arról,hogy napi szinten hány keverék kölyköt ölnek meg azért,mert nem kellenek senkinek?
2013. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező...

nem erre szavak nincsenek. Káromkodás nélkül meg nehéz lesz elmondanom mit gondolok rólad.

Órákat itt aggódsz, hogy mit csináljatok egy haldokló kutyával, meg mennyibe kerül egy kics*szett életmentő oltás. Ha szeretitek nem mindegy?

Ne adj' isten itt ülnél fél lábbal, akkor is csak az járna szerinted a családod eszében, hogy majd mennyibe fog kerülni a műtét, nem az hogy minél előbb felépülj?

Keveréket szaporítani pedig nagyon nem helyes dolog. Mi van, ha kiskutyák senkinek sem fognak kelleni? Kiteszitek az út szélére egy dobozban, agyoncsapjátok őket, vagy jobb esetben elajándékozzátok olyan embereknek, akik lóf**zt nem tudnak a kutyatartásról és hasonló soruk lesz mint nálatok.

Ehhez gratulálok, meg apád diplomájához is! Tényleg kitörölheti vele a s**ggét.

2013. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj de bekapta az oltást és a kiskutyáknak már találtunk szerető gazdikat.Nem vagyok felelőtlen és te nem tudod h miket teszek értük... Nekem nem kell káromkodni!Azért írtam mert nálunk nem nagyon kapható vagyis elég messze az imizol és addig nem tudtam mit tenni.Szóval légyszives ne szidjatok...
2013. júl. 14. 23:46
 20/21 anonim ***** válasza:
19%

Ha nálad nem születtek volna kiskutyák,azok akik most a ti kölykeiteket vitték el,lehet hogy gyepiről vagy menhelyről hoztak volna ki és mentettek volna 2 életet egyszerre.

Érted már,hogy miért csináltatok bajt a szaporítással vagy megpróbáljam még egyszer elmagyarázni?Mondjuk ezt egy állatorvosnak alapból tudnia kéne.

Abból kiindulva,hogy a babesiás kutyáért sem törtétek össze magatokat,nem valósínű,hogy a többiért sokat tettetek értük.

2013. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!