Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi játéka van a kutyádnak?

Mennyi játéka van a kutyádnak?

Figyelt kérdés

2013. júl. 15. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:

1 db labdája.

Korábban vettem neki mindenfélét. Rágni való kötelet, csipogós játékokat... De semmi sem érdekelte, csak az az egy labda, azért teljesen odavan. :)

Úgyhogy a többit végül elajándékoztam, mert minek porosodjon nálam, amikor más kutyák meg örülnek neki.

2013. júl. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb. 10 darab kutyajáték, és egy plüss.

Van sima labda, köteles labda, különböző gumi rágókák (csont, ufó alak), egy fogtisztítós labda, egy fogtisztítós henger, Fogtisztító csomós kötél, és fa súlyzó.

Természetesen mind az ő "mérete".

Ezen kívül rendszeresen kap préselt marhabőrből csont alakú rágókát.

Van egy plüss medvéje, az az egyik kedvenc, de kiszedtem a szemeit és az orrát, mivel elkezdte kirágni.

Néha szétkapja (kibelezi), de akkor én összevarrom. 2 éve van meg, a fejét szokta szopizni, és közben dagaszt mint egy macska, és nyüszít.

Persze másra is használja :-)

Egy lassan 3 éves, 30 kg-os kanról beszélünk...

2013. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ez agyon cuki lehet. :)
2013. júl. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
rengeteg... bár én inkább sporteszközöknek, kiképzőeszközöknek hívnám őket. labda, frizbi, harapópárna, hurka, kecskebőr, persze mindegyikből több darab.
2013. júl. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek több játéka van mint egy gyereknek:) Van sípolós játéktól kezdve a labdán át a plüssökig minden. Persze a többsége csak áll egy kosárkában mert nem játszik velük, van 4-5 kedvence azokat hurcolássza magával:) A kedvencei a plüss nyuszi, a maci és a halacska na meg egy sípolós súlyzó:) Ha kint vagyunk akkor imádja ha botot dobálok neki vagy éppen amit találunk alma, dió:) Ezekkel jobban elvan.
2013. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsuzsabazsa ***** válasza:
Tenisz labdái és reflex labdája van.
2013. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
van egy plüsscsirkéje 8 éve, nem tudom hogyan készítették, de régebben próbálkoztunk más plüssel is és két napig tartottak, mert szétszedte őket. a csirke mindig nála van, nagyon szereti. van még 16 teniszlabdája amiket csak sétánál kap meg. persze egyszerre 1et, de fogyóeszköz :)
2013. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!