Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ennek van értelme?

Ennek van értelme?

Figyelt kérdés

Pawcare:

[link]

Nem hangzik rosszul, viszont erősen megkérdőjelezném, hogy hasznos-e. Szerintetek? Jót tehet a kutya mancsainak? Kertben tartott (kicsit száraz mancsú) kutya esetén van értelme? Mi a véleményetek?

Köszi a válaszokat



#kutya #ápolás #mancsápolás #pawcare
2013. júl. 16. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszolaj. Természetes, hasznos, nincs benne sem színezék, semmilyen természetellenes anyag. Én ilyen parasztvakítást tuti nem vennék. Amúgy a kutyának semmi baja nem lesz attól, hogy száraz a mancsa.
2013. júl. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb kutyának száraz a mancsa, ez normális.

Pont tegnap láttam ezt a tappancstisztítót az egyik üzletben, panelban tartott kutyák gazdáinak hasznos lehet ha séta után ebbe belenyomkodják a kutya mancsát, de kerti kutyának tényleg felesleges.

2013. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Már láttam én is, de nem látom értelmét. Ha igazán koszos a kutya mancsa, úgyse szedi le a koszt teljesen azzal, hogy keresztül gyalogol ezen. Többet ér, ha megtörlöm. Ismerősöm babapopsi törlőkendővel törli a kutyája mancsát :)
2013. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mokkagyerek.blogspot ***** válasza:

Hörr, erről akarok egy bejegyzést írni, mint az egyik toplistás leghaszontalanabb termék. Mi mancstisztítónak vettük, mert kinti-benti kutyánk van. De nem igazán csinál koszt, így tök fölösleges. Ha meg nagyon mocskos, akkor irány a kád, ha vizes, akkor meg kint leszárad.

Igazából drága, és ugyanezért az árért több doboz panzis mancsápolót lehet venni. Én néha kenegetem ezzel a kutya talpát(mmint a mancsápolóval, pawcaretől rövid úton megszabadultam: nem tisztít, és kb 20 alkalom után használhatatlan), főleg ha meleg aszfalton vagy homokon sétált előtte. Szerintem télen is jó szolgálatot tesz a sós utak miatt. Én inkább olyat vennék a helyedben, ha szeretnél.

2013. júl. 17. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!