Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valakinek Yorki és Havanes...

Van valakinek Yorki és Havanese keverék kutyája? Milyen lett nagykorára?

Figyelt kérdés
2009. okt. 20. 13:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Hát először is nagyon aranyos. :)

Tényleg van benne egy kis havanese vagy valami!

Orvostól nem kérdezted?

Tavaly leveleztem egy csajszival, és neki is yorki havanese mix a kiskutyája. Láttam róla képeket, és neki is ugyanígy nézett ki kicsinek.

2010. máj. 27. 09:49
 12/18 anonim válasza:

szia

de kérdeztem a dokit de azt mondta, hogy majd 1 évesen kiderül,hogy hogy fog kinézni de aminek mondják annak szerinte egy kicsit nagy.gondoltam idősebb mint amennyinek mondták ( állitólag feb.18-án született) viszont még nem váltja a fogait tehát nincs még 4 hónapos (igaz mozognak) sokakat kérdeztem már mit gondolnak egy havinak a gazdija azt mondta már nem fog sokat nőni az övé is megállt 6 hónapos korban súlyban is és méretben is. igy aztán mindegy imádjuk ,bitang rossz és meglátjuk mekkora lesz.

Eszter

2010. máj. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Sziasztok!


Mi vettünk a párommal egy kiskutyát, yorkinak adták el, persze egyből tudtuk hogy nem az. Az állatorovosunk szerint yorki és havanese keveréke. Kíváncsi lennék a véleményetekre, mert nézték már szegényt pulinak is. :D

[link]

2010. aug. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

szia

velem ugyan ez volt a helyzet, yorki-havnese kutyusnak vetteük, és ugyan igy nézett ki feketés és ugyan igy volt vörös.Egy tündér bogyó (9 hetesen) most is tündér bogyó csak ki fakult a vörössége és inkább Tibetterier kinézetű, bár attól azért kissebb. most 8 hónapos és 12 kg a mar magassága kb 40cm.imádjuk nagyon bár aki eladtta az nagyon becsapott vele.

2010. szept. 1. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

[link]


ezen meg tudod nézni

ESzter

2010. szept. 1. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Szia,nekem havanese és yorki 5 hónapos keverékem van.Imádom kicsit rossz kutya de nevelem:)A Füle áll mint a yorkinak a feje havanese a teste is hosszabb ,a háta fekete fehér mellény,szürkül a pofija alul már fehér.Jó kis állása van én nem bánom ,hogy keverék így különleges.Szerintem egy keverék is szép és ugyanolyan értékü kiskutya:)
2011. aug. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Sziasztok.


Nekem is van egy kis csöppségem Mini Yorkiként vettük meg .... és állatorvos szerint Yorki Havanese keverék :) most 14hetes 2,78dkg :) Valakinek keverék kutyájának felállt a füle? vagy feltudták állítani?

2013. febr. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

[link]



Ekkor került hozzánk :)



[link]



Mostanában napokban...:)

2013. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!