Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem tetszik az adott kutya?

Ha nem tetszik az adott kutya?

Figyelt kérdés

Mi van, ha a tenyésztőnél én választhatok utoljára, de nekem a megmaradt kutya küllemre se jellemre nem tetszik? Az alom tesókból több pont megfelelne nekem. Már foglaloztam. Ilyen esetben mit javasol egy korrekt tenyésztő?

Úgy gondolom had vigyek már el olyan kutyát amilyet szeretnék, ha már kifizettem egy rakat pénzt. A tenyésztőnek eddig nem is mertem mondani, nehogy megsértődjön, nem akarom megbántani mert egyébként tök jó alom, csak az adott egyed nem tetszik.



2013. júl. 18. 16:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Vettem már több ezer euróért kutyát finn országból, és azt se kellett a születése előtt lefoglalózni, én még ilyenről nem hallottam, hogy születés előtt le kellene foglalózni, honnan tudja a tenyésztő, hogy mennyi kutya lesz és egyáltalán élve születnek-e meg, esetleg el is vetélhet a vemhesség alatt. Próbáld visszakérni a pénzt és inkább keres egy másik tenyésztőt.
2013. júl. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Egyébként ha születésük után kellett volna foglalózni, akkor is ugyan ez lenne a helyzet, mert akkor sem tudhatom még, melyik marad meg majd nekem, illetve pár naposan még a személyiség sem igazán látszik. Mondjuk úgy 6- 7hetesen ideális választani szerintem kutyát, addigra kiderül melyik milyen, de akkor már késő foglalózni.
2013. júl. 19. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!