Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek milyen nagytestű kutyafa...

Kinek milyen nagytestű kutyafajtája van/volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok, engem az érdekelne h kinek milyen nagytestű kutyafajtája van/volt, és h milyen személyes vélemény/tapasztalatot tudna elmondani róla, az adott fajról előny/hátrány stb. mindent amit eltudtok mondani a nagytestű kutyátokról, volt már beteg, mennyi idős, szóval tényleg mindent!! :)

2013. júl. 20. 16:47
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

amstaff: eleg lusta, nem egy mozgekony, bar a masik kutyaval eleg sokat futkoznak, de o unja meg elobb.

kan letere nem dominans, kisebb kutyakkal is elvolt.

idegenekkel nehezebben baratkozik, setaltatni szinte nem is kellett tanitani, ugyesen megy.


pitbull: orokmozgo, hiperaktiv, imad labdazni.

a sztereotipiakkal ellentetben ha ott vagyok, idegenek elott is elfekszik, imadja ha simogatjak, nagyon ragaszkodo.


viszont mind 2 kutyara jellemzo, h macskat kisebb allatokat, nem turik meg.

2014. jan. 14. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Német juhász! Kis kitérő! Két német juhászos gazdi is írta! Vihar, villámlástól való félelem valamint, hogy pórázon nehézkes vele a séta, NEM fajtajelleg! Nekem egy 8 éves szukám van az "örök ifjú" válaszoló gazdival tökéletesen egyet értek! Imádom! Semmitől sem fél, kisebbséget rühelli (ez lehet, hogy akkor viszont fajtajelleg :)), pórázon kifogástalan, rettentő tanulékony (még így benne a korban is), élteti a feladat nem is szabad sokáig anélkül hagyni, barátságos de remek házörző bármi van azonnal jelez, és fog is ha kell (ezt irányított keretek között tanultuk ÖV.), a 3 éves unokahúgomat hímes tojásként kezeli! A csípő izületi diszplázia jellemző betegség náluk, pláne ha a fajta standardot követi a testfelépítés! Mi ettől pont ott hátsó tájékon, hála istennek, el is térünk! SOHA, hangsúlyozom soha nem volt semmilyen egészségügyi gondunk! Csak és kizárólag az oltások minden évben! Csak ajánlani tudom! Első kutyának, tapasztalatlan gazdinak viszont kicsit rizikós!
2014. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!