Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikorra várható az első tüzelés?

Mikorra várható az első tüzelés?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hóa szuka coccer spánielem és egy 7 hós "nemtudommi" kan keverékem. Nagyjából egyforma méretűek. (A kan 4 kg-al több és 10-15cm-rel magasabb.)


Minap az állatorvosnál egy 9 hónapos tüzelő dogot láttam. És a szomszéd is mondta, h az egyik ismerősének a 8 hónapos kutyái össze hoztak 6 kölyköt.


Ivartalaníttatni szeretnénk majd a kant, de úgy tudom, h azt csak egy éves kora után lehet, mert ugye akkorra lesz teljesen ivar érett.

Na de addig mit csináljak ha elkezd tüzelni?

Mi lesz ha akkor történik meg amikor dolgozom és észre sem veszem, csak amikor már lehet hogy késő?


Éjszakára még csak-csak megoldható a különzárás. Nappal viszont nem.

Hatásos az a "tüzelőbugyi"?


Mit csináljak?


Még nem látom ilyesminek a jelét. Kb mikorra várható hogy tüzel?



2013. júl. 20. 19:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Menj a Tüzel a kutya... oldalra és megtudhatsz mindent.

2013. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

10-es

Gyerekkoromban nekünk is volt egy spani szukánk. Emlő rákban halt meg 13 évesen.

Tesóm spanija meg 1 hónapja, epe rákja és leukémiája volt. 4 éves volt a kutyus.


Szivem szerint én is őt ivartalanítattnám inkább....

2013. júl. 22. 23:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!