Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretik a kutyusok, ha...

Szeretik a kutyusok, ha puszit kapnak a gazditól?

Figyelt kérdés
2013. júl. 22. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem mondta hogy nem szeretné, viszont cserébe ő is mindíg ad.
2013. júl. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2013. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Valletta ***** válasza:
Valószínűleg igen, mert náluk is szokás összeérinteni az orrokat, sőt, emberrel is csinálják még ha puszit nem is adnak.
2013. júl. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Maga a "puszi" fogalma náluk ismeretlen.

Én nem szoktam vele puszilkózni, és nem engedem azt sem, hogy ő megnyaljon.

Viszont fejünket összeszoktuk érinteni, nálunk ez a "szeretlek" jele :)

2013. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Veina ***** válasza:

Nem szoktam pusziszkodni a kutyával de neki sem engedem meg mert tele van bacilussal meg baktériummal bármi bajod lehet annak ellenére, hogy rendesen gondozod és tisztán tartod. Szeretgetni szoktam fejemet hozzá dörzsölöm és kész.

Valjuk be őszintén nem egy gusztusos dolog mikor meg nyalja a fenekét utána meg meg nyalja az arcodat.

2013. júl. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én néha a feje tetejére adok egy nagy puszit, azt, hogy szájon nyaljon nem engedem.

Amúgy a kérdésedre válaszolva, ez változó. Lehet a szeretet jeleként értelmezi (pl. az én kutyám egyáltalán nem bánja), de vannak olyan kutyák akiknek ha az arcukhoz közel kerülsz támadásként veszik, és odakapnak.

2013. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat !

Reagálnék pár kommentre.Én úgy tudom, hogy a kutya nyála tiszta, hiszen " fertőtlenítő " hatású.Azzal egyetértek, hogy ha a fenekét nyalogatja, nem engedem, hogy megnyaljon.Alapbol nem szeretem, ha az arcomat nyalogatja, a kezemre szokott adni " puszit " .Ên pedig a feje bubjára. :)

2013. júl. 23. 08:58
 8/8 anonim ***** válasza:
A mi futtatónkba jár egy kutya, aki mindig "puszival" köszönti az ismerős kutyákat. :) Nagyon aranyos. :) Mondjuk az enyém annyira nem szereti ha más kutyák arcon nyalják, de kibírja.
2013. júl. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!