Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért viszket a kutyám füle?...

Miért viszket a kutyám füle? Folyton vakarózik.

Figyelt kérdés
Már évek óta vakargatja a fülét, eddig azt hittem ez teljesen normális, biztos nekik is ugyanúgy viszket a fülük, ahogy zsírosodik, de most már lassan másfél éve van egy másik kutyánk is, és ő soha nem vakarja a fülét és így sokkal szembetűnőbb az én kutyám, ahogy vakarózik és most már abnormálisnak tűnik. Gondolom ez nem normális, vigyem orvoshoz? (megszagoltam a fülét és nem büdös, szerintem nem fülatka)
2009. okt. 22. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
lehet bevan gyulladva. Szerintem nézesd meg dokival.
2009. okt. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

szerintem is vidd csak el...jobb később,mint soha:)

hisz Ő mégiscsak jobban tudja mint mi...pffff . :D

2009. okt. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igaz, de reméltem, hogy azt mondjátok, tök normális és nem kell elvinnem, most voltunk valamelyik héten és mire felsoroltam mennyi féle baja van megőszült a doki is meg én is :D Most meg mehetek vissza, hogy "upsz, egyet kihagytam" :D de ciki :D Azt hiszi a végén, hogy valami állatkínzó vagyok :D
2009. okt. 22. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

A mi kutyánk is vakarózik, a fülét mindig tisztítjuk, nem bolhás, nem atkás... A dokinak már mondtuk, de gond az nincs.

Szóval vannak kutyák szerintem, akik egyszerűen többet vakaródznak, mint ahogy vannak emberek, akik dohányoznak, ha nincs jobb dolguk. :P

2009. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hál'Isten ! :D Akkor nem az én kutyám a nyomorék :D De azért a biztonság kedvéért elviszem a dokihoz, nehogy valami baj legyen :S
2009. okt. 22. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!