Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vemhes kutyám rühes mit...

A vemhes kutyám rühes mit tegyek? Embernek való irtószerrel be lehet kenni őt?

Figyelt kérdés
NEM kérek olyan válaszokat hogy menj ivartalanítani mert ez most hosszú nem fogom kifejteni a kérdésre szeretnék választ kapni!

2013. júl. 25. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
pedig fogsz. egyébként nem, nemhiszem hogy le lehet kenni. Állatorvoshoz kell menni és megnézetni a kutyát, kérni rá szert, és ha már ott vagytok egy ultrahang se ártana..
2013. júl. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
a rüh előjöhet egy legyengült immunrendszer következményeként is, igy nem kizárt, hogy a kutyának valami betegsége is van, a vemhességen kivül. Mindenképp orvos, mert a rüh ellenes szerek igencsak mérgezőek. Immunerősitést tessék elkezdeni.
2013. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

jesszuskám. szóval van egy vemhes szukád (GONDOLOM NEM VAGY TENYÉSZTŐ!) ami rühes és még a rühét sem vagy képes megfelelően kezeltetni ÁLLATORVOSSAL!

hát minden elismerésem! jó vastag bőr kell hozzá hogy ide írj és még a tetejében kikérd magadnak hogy milyen válaszok jöhetnek! nem vagy semmi!


csak egy kérdés. miért nem írtad ezt egy hivatalon állatorvosi oldalon le? ahhoz már nincsen merszed mi? de itt megy a kioktatás. hát nem vagy semmi! gratulálok, büszke lehetsz magadra!


gondolom nem kell ragozni: MENJ EL AZONNAL ÁLLATORVOSHOZ, IVARTALANÍTSD A KUTYÁT ÉS KEZELTESD A RÜHÉT!

2013. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Állatorvos felírja, de recept nélkül is kapsz rá valamit állatgyógyszertárban. Minden városban kell lennie egynek.
2013. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 sippara ***** válasza:
82%
Állatorvoshoz kell vinni, aki remélhetőleg ivartalanítja is. Nem kell kifejtened egyébként, mind tudjuk, mi történhetett: b.@.sztál az ivaros szukádra, lesz.@.rtad azt is, mikor felcsinálták pont úgy, ahogy most lesz.@.rod, hogy rühes. Minden más esetben már állatorvosnál lennél.
2013. júl. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
ha még orvos nem látta, honnan tudod biztosra, hogy rühes??? felelőtlenség lenne mindenféle ajánlott vacakkal kenegetni.
2013. júl. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelmű:a szukára nem költ,a kiskutyák ára viszont jól jön majd.

Csak orvos,mint fentebb írták.Már csak azért is,mert emberre és a többi állatra fertőző lehet.Vagy számít ez egyáltalán?

2013. júl. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mielőtt elolvastam volna ezeket a válaszokat, elmentem vele állatorvoshoz! Köszönöm a "kedves" válaszokat egyébként is elmentem volna állatorvoshoz csak kíváncsi voltam milyen "okosak" a gyakoris emberek. :) Én féltem túlságosan, az állatorvos megnyugtatott hogy a kutyám se nem vemhes, se nem rühes. Azért írtam hogy hosszú sztori a vemhessége mert kicsit megnőtt a hasa ami egy új fajta zsírosabb táptól volt, de én ezt nem tudtam ezért hittem hogy vemhes és bepánikoltam ezért írtam először ide, majd mentem el vele orvoshoz. Nyugodtan szidjatok "ne ítélkezz elsőre" de ti nyugodtan tegyétek nem zavar :)
2013. júl. 26. 14:33
 9/11 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy a tápra allergiás volt, ezért vakarózott és ezért hittem rühnek. Tüzelt, de nagyon vigyáztam rá, hogy ne menjen kan a közelébe (ez sikerült is) csakhogy amikor elkezdett nőni a hasa egy kicsit megijedtem, ráadásul el is kezdett vakarózni ezért vettem neki bolhanyakörvet. Nyakörvvel is ugyanúgy vakarózott ezért nem értettem mi lehet.
2013. júl. 26. 14:40
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"A vemhes kutyám rühes mit tegyek?"

Elég egyértelmű, határozott kijelentés, és nem feltételezés amit írtál. Úgyhogy ne csodálkozz a reakciókon.

2013. júl. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!