Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez törvényszerű? Hahaha.

Ez törvényszerű? Hahaha.

Figyelt kérdés
Körülbelül 10 évig vágytam egy kutyára. Végre a szüleim észhez tértek, és most már van egy 4 hónapos kutyusunk. Persze, én vagyok vele legtöbbet, én tanítom, én nevelem, rengeteg energiát és időt fektetek bele, de persze, természetesen, nem az "én" kutyám, hanem a "MI" kutyánk, márhogy a családé. (10 évig hallani sem akartak róla, de most már annyira ennivalóan édes.) Én csak ne kezeljem úgy, mintha az enyém lenne. DE, ha kutyaszaros a kert, és fel kell szedni, vagy ha valami kárt csinált, vagy ilyesmi, akkor máris kiabálnak utánam, és gyerünk, csináld. :D Ezt már mások is tapasztalták? Ez törvényszerű? Persze, nem arról van szó, nem bánom én, mert ha csak én lennék a kutyával egyedül, ezeket akkor is meg kéne csinálnom, de így miért kell mindjárt engem elővenni, mikor közös? :)

2013. júl. 25. 16:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hát azért nem olyan vicces a dolog tudod, mert az állataim életét veszélyeztetik ezzel, de igen, örülj neki, hogy a tiéd sokkal jobb helyzert ennél.
2013. júl. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet velem is :D A családból csak én akartam kutyát, nagy nehezen meggyőztem a szüleimet, aztán mikor már itt volt, hirtelen milyen cuki kis édeske. Később megnézték a szomszédok, akkor már a 'MI' kutyánkat. :D persze, ha kakit kell szedni az enyém.:)
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondom hogy törvényszerű. :)
2013. júl. 26. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!