Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a boxerről?

Mi a véleményetek a boxerről?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon megtetszett a fajta.Főleg amelyik fehér színű.Arra lennék kívácsi,hogy nektek,hogy tetszik ez a kutyafajta.Első kutyának megfelelne?Később szeretnék egyet.Szeretek nagy köröket sétállni,futkosni,labdát dobállni emelett biztosítva lenne neki a minden napi minimum 1 óra mozgás.De van olyan,hogy csak lustállkodok.Úgy tudom ők is szeretnek lustállkodni.Kertes házban lakok.Rét is van nem messze.Emelett lehet arra lennék kíváncsi kb.milyen áruk van.Privát üzenet is jöhet.

2013. júl. 27. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősömnek van egy boxere aki nagyon barátságos. A boxer nagyon jó családi kutya, mert szereti a gyerekeket, csak egy kicsit heves természetű
2013. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy boxer kutyusom, most 14 hónapos. Nagyon jófej, okos, inteligens. Mi olyan kutyust választottunk aki már kicsimek is nyugodt, közepes energeszintű volt. Ha boxert akarsz ajánlom nagyon nézz körűl, és olyat válasz aki szintén közenes energiájú kutyus. Mert még neki is kevés a napi egy óra séta. Mi is kertesházban lakunk, és még másik két kutya is. Igy is napi két órát járjuk az erdőt, hogy levezzesse az energiáját és ki tudja futni magát. A meleget nem igazán szereti ilyenkor egész nap csak alszik, reggel a hűvösbe, és este 7 után járunk sétálni. Nagy odafigyelést igényel főleg az első évben az etetése, nem szabad hogy akár csak kis mértékben is túlsúlyos legyen, mert nagyon árt az izűleteinek. Jó minőségű kutyatáp, és zöldkagyló elengedhateten. Nem kell hogy a legdrágább legyen, de semmiképpen nem a boltokban kapható pedigree és társai. Nekünk a Brit Care vált be amit neten, a zoofastról rendelek. Üzletben nem nagyon lehet kapni. A fehér boxer nekem nem igazán tetszik, de nem tetszhet mindenkinek ugyanaz:-)

Amennyire tudom érzékenyebbek kicsit mint a többi de ebben nem vagyok biztos. Ha esetleg érdekelne jó tenyésztő irj és tudok ajánlani. Pl őket is [link] Itt olvashatsz a fehér boxiról. Az árakban nem vagyok biztos de a fehér 50-80 körűl van azt hiszem.

2013. júl. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A boxerek örök gyerekek. :D Nagyon bolondosak és szerintem okosak is. Ha normálisan neveled, nem lesz vele gond. :)

Sajna itt a környékünkön van egy pöffeszkedő házaspárnak egy. De már a pár is olyan, hogy látszik rajtuk, hogy beképzeltek. Na a kutyájuk ugyan ilyen. Akár hányszor meglátja az én kutyámat, már 15-20 méterről rontana neki.. de pórázt azt nem tesznek rá.


Ezzel arra akartam utalni, hogy ennél a fajtánál is el lehet tolni a nevelést, mint mindegyiknél. De ha a kutya érkezése előtt felkészülsz rá, akkor nem lesz gond. :)

2013. júl. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem van egy boxer kutyusom, most 14 hónapos. Nagyon jófej, okos, inteligens. Mi olyan kutyust választottunk aki már kicsimek is nyugodt, közepes energeszintű volt. Ha boxert akarsz ajánlom nagyon nézz körűl, és olyat válasz aki szintén közenes energiájú kutyus. Mert még neki is kevés a napi egy óra séta. Mi is kertesházban lakunk, és még másik két kutya is. Igy is napi két órát járjuk az erdőt, hogy levezzesse az energiáját és ki tudja futni magát. A meleget nem igazán szereti ilyenkor egész nap csak alszik, reggel a hűvösbe, és este 7 után járunk sétálni. Nagy odafigyelést igényel főleg az első évben az etetése, nem szabad hogy akár csak kis mértékben is túlsúlyos legyen, mert nagyon árt az izűleteinek. Jó minőségű kutyatáp, és zöldkagyló elengedhateten. Nem kell hogy a legdrágább legyen, de semmiképpen nem a boltokban kapható pedigree és társai. Nekünk a Brit Care vált be amit neten, a zoofastról rendelek. Üzletben nem nagyon lehet kapni. A fehér boxer nekem nem igazán tetszik, de nem tetszhet mindenkinek ugyanaz:-)

Amennyire tudom érzékenyebbek kicsit mint a többi de ebben nem vagyok biztos. Ha esetleg érdekelne jó tenyésztő irj és tudok ajánlani. Pl őket is [link] Itt olvashatsz a fehér boxiról. Az árakban nem vagyok biztos de a fehér 50-80 körűl van azt hiszem.

2013. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocs véletlenűl kétszer küldtem el.
2013. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Nem baj,hogy kétszer küldted el.
2013. júl. 27. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!