Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak ilyen nem törődöm...

Vannak ilyen nem törődöm állatorvosok? :/

Figyelt kérdés

Van egy állatorvosunk vagyis kettő. Egy férj és a felesége praktizál.Mi oda járunk már 10 éve!

Idén nem volt 30 ezer ft-unk a chipre és az oltásra(náluk annyi lett volna a 2 kutyának)Hallottam egy ismerőstől a hatvani dokiról aki olcsóbb.Hát lementünk oda.Megkapták a kutyák a chipet és az oltásokat(tavasszal).Tényleg olcsó volt.Aztán nyár elején a kutyámnak nagyon súlyos baja volt Rohantunk az állatorvoshoz és meglátta a hatvani doki aláírását az oltási könyvben.Azt mondta- vigyék le Hatvanban.Anyum mondta,hogy akkor el se látják? Aztán ott ment a duma,hogy mi nem voltunk velük megelégedve meg ilyenek.Anyum mondta,hogy dehogy nem csak anyagi okok miatt mentünk oda le.Meg mondta,hogy 10 éve ide járunk.Mindig itt oltattuk be őket stb.

Aztán a doki felesége ellátta a kutyánkat szerencsére és még a reszlet fizetést is megengedte.Sokat köszönhettünk neki,mert ő mentette meg a kutyánkat.


Másik sztori.

Ismerősömék is ehhez a házaspárhoz járnak 7 éve.Aztán mentek orvoshoz nem tudom mi miatt,de út közben egy kerítés mögűl elkapta az ismi kutyáját(nagytestű) egy pit bull.Alig bírták leszedni róla szerencsére a kutya a kerítésen belül volt és bottal verték a fejét,hogy engedje el a kutyát.20-30 perc után sikerült elérni,hogy elengedje.

A szeme felett kapta el a pit. Ömlött a vér a sebből(amit össze kellett varrni).Szóval a lényeg,hogy késtek, 19:00 óra után 5 perccel értek be(7 -ig van rendelési idő,de még ott voltak).A doki mondta vigyék be Pestre ügyeletre.Aztán megint duma duma,szerencsére a felesége mondta,hogy de ha már itt vannak elkell látni.Végül a feleség látta el a kutyát.


Azt nem értem ismerősöm,mért engedte közel a kerítéshez a kutyáját -.-


Azért írtam le,mert így kerek.


Én azt hittem,hogy az orvosok mindent megtesznek az állatokért és azért, mert mi másik dokihoz mentünk oltani ismimék meg késtek 5 percet ezért már nem hajlandó ellátni egy beteg/sebesült állatot.

Oké,hogy mondjuk fáradt volt vagy vmi,de könyörgöm egy vérző állatot ellátni mért olyan nagy feladat,ha már az állatok gyógyítása a hivatása?


Azóta is mi mindig a feleséghez megyünk.


2013. júl. 27. 21:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvosból is van pénzéhes sajnos.Én négy különböző orvoshoz viszem a kutyámat és még egy sem vette zokon.Igaz nem is izgatna,mivel ez egy fizetős szolgáltatás,nem szivességet tesznek.
2013. júl. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv a való világban. Sajnos nem minden orvosnak HIVATÁS a praxisa, hanem simán jól jövedelmező munka.Sajnos humán orvosban is egyre többel lehet találkozni ilyennel.
2013. júl. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

a 10 év alatt nem tapasztaltam ilyet a férj dokinál,mert amikor betegek voltak a kutyák akkor ő látta el őket.

Mi meg azért járunk hozzájuk,mert 20 perc sétára vannak,persze ha nagyon betegek a kutyák vagy olyan van akkor kocsival 5 perc alatt ott vagyunk.Meg ide nem kell bejelentkezni hanem oda mész rendelési idő előtt fél órával és jól van.

2013. júl. 27. 21:49
 4/7 A kérdező kommentje:
a környéken lévő más dokik meg lehetetlen idő pontokat adnak állandóan azért is részesítem előnyben akikhez járunk..
2013. júl. 27. 21:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a dokidnak valakik beleléptek a lelki világába talán, hogy megváltozott. Netán gondjai vannak, és nála ez így jelentkezik.
2013. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez elég durva viselkedés. Én biztos hogy váltottam volna dokit. Nálunk itt a faluban van egy fiatal nagyon jó doki. Viszont hétvégente nem lehet elérni telcsin. Na akkor hívom fel ismimet akihez akkor jártunk amíg ott laktunk. A kettő együtt nagyon nagy segítség és egyik se haragszik a másikra, pedig mindkettő tud egymásról. Olyan közös betek vagyunk.
2013. júl. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
betegek
2013. júl. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!