Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nagy melegtol ilyen a kutyam?

A nagy melegtol ilyen a kutyam?

Figyelt kérdés
Tegnap es ma is eleg hamar elfaradt setaknal..tehat mikor hazaertunk akkor kidolt es csak azutan ment a jatek miutan kicsit pihent. Nem pporog annyit es a vacsorajat is kicsit lassabban ette meg. De ez azota miota meleg van. Lehet, hogy attol?
2013. júl. 28. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen, attól. Az emberek sem olyan fittek ebben a hőségben.
2013. júl. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Linduli ***** válasza:
Természetesen ez attól van.Az én kutyám is sokat alszik tobbet miota meleg van.Fontos ,hogy órákon belul friss és hideg vizet kapjon.Azzal nincs semmi baj,hogy pinen.Ne aggódj.
2013. júl. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

az én kutyám nagyon hiperaktív de ebben a melegben bekefszik az árnyékba és egészes estig csak fekszik.

még enni is lusta szó szerint, reggel eszik aztán csak este viszont 2-3 óránként cserélni kell a vízét mert hiába hűvösbe rakom neki oda mellé ott is felmelegszik

2013. júl. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Koszonom, megnyugodtam:)

Nagyon gyakran cserelem a vizet, a legnagyobb melegbe jol megfurdetem, de gyakran bevizezem a hasat meg a labait. Es neha beengedem egy kicsit a lakasba husolni csak ezt a szuleim nem ertekelik:/ de ettol fuggetlenul kicsit be szoktam hozni a huvosbe:)

2013. júl. 28. 21:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Egyébként javasolnám, hogy este vidd csak sétálni amikor már nincsen nap sokkal jobban fogja bírni.
2013. júl. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Setabol nereg ertunk haza, csak ilyenkor viszem a reggelit is kihagyjuk mivel kb. 4kor ki kene vinnem, de mar akkor is meleg van...

Az eves kicsit megijesztett, mert mindig nagyon moho, de akkor lehet, hogy pis lusta enni. Megette csak lassabban.

2013. júl. 28. 21:59
 7/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy bízezni is csak langyos vízzel lehet ami rajta nem segít sokat ilyen melegben. Hideg víztől cska beteg lesz de ha a kezedet vízezed be és úgy a hasát akkor nyílván nem olyan ártalmas mintha ráöntenéd a hideg vízet.

Én is beengedném de nekem sem szeretik a szüleim viszont az ingadozás nem jó neki ,hogy hüvösből ki a nagy melegbe. Nekem kint az árnyékban jól megvan, fontos, hogy legyen neki árnyékos helye. :)

2013. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ois*
2013. júl. 28. 22:01
 9/14 anonim ***** válasza:
Egyébként én pár napja kaptam a kutyust szóval fogalmam sincs mennyit eszik valójában próbálok neki napi 3x keveset adni valamelyik nap sikerül valamelyik nap meg egyántalán nem kívánja a kaját. Ma pl húst kapott ebédre meg vacsorára szóval megette. Attól is függ mennyire szereti az adott ételt. Kutyatápot csak reggel eszi meg gondolom mert reggelre jól kiéhezik és akármit megeszik szóval én reggelre mindig kutyatápot adok neki.
2013. júl. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Vizezni a kezemrol szoktam, de van neki egy kis kad az udvaron, abba szoktam kirakni neki vizet es neha abba is belehasal, abba pedig hideg a viz. Akkor langyosat rakjak ki neki?
2013. júl. 28. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!