Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez a kutyusom lábán? Fáj neki.

Mi ez a kutyusom lábán? Fáj neki.

Figyelt kérdés

[link]


Ennyire tudtam lefotózni, mert nem nagyon hagyja.

Egy ilyen dudor, ami levedzik és be is van dagadva a lábfeje. Tegnap lett neki, úgy vettem észre, hogy egyfolytában nyalogatta- azóta is . Nem is nehezedik nagyon erre a lábára (jobb első). Azt hittem belement neki valami, mert állandóan ás, de mikor megnéztem nem láttam semmit, csak ezt a puklit. Tudok vele valamit kezdeni, vagy hívjam ki hozzá az állatorvost?

Olyan szomorúan néz rám, de ettől eltekintve sokszor elfelejtheti, mert ugrál ugyanúgy mint előtte (foxi).


2013. júl. 29. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kihívnám az orvos, mivel piszkálja is... nehogy elfertőződjön, vagy legyen vele valami gubanc.
2013. júl. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem toklász, a mi kutyánknak a fülében volt ebben a hónapban 2x is és nem is lehetett látni belőle semmit.
2013. júl. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azzal állandóan tele van a szőre. De ez bele mehetett neki a lábába?
2013. júl. 29. 17:11
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ráadásul tipikusan is néz ki.Írd be a gugliba hogy toklász a lábban és kiad egy csomó képet ami úgy néz ki mint a te kutyádnak.
2013. júl. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez az.

[link]


Mennyibe fog fájni nekem kb?

2013. júl. 29. 17:19
 6/7 anyács ***** válasza:
Kb 10ezerrel készülj, annálcsak kevesebb lehet!
2013. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Na megvolnánk! 3000 volt. Elaltatta a kutyát, mert én nem tudom lefogni ezt az energiabombát egyedül. Először bekötöztük a pofáját, de mindenáron szabadulni akart.

Felvágta neki a doki, de nem volt benne semmi már. Kitisztította, adott nekem is a gyógyszerből holnapra. Amúgy most ébredezik szegénykém.

2013. júl. 29. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!