Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennie kell a kutyámnak, ha...

Mennie kell a kutyámnak, ha koraszülött a lányom és csak akkor hozhatom haza, ha nincs háziállatom?

Figyelt kérdés

Ti mit tennétek? Szeretem a kutyámat, meg persze a baba születése miatt nem dobnám el magamtól, de sajnos a lányom koraszülött lett és ezt mondta a doki. Kutyás témába nem akartam írni, mert ott csak a hurrogás jött volna.


Szerintetek? Persze a doki szava a szent, de...


Kinti-benti kutyus, a lányom a 33. hétre született. Már kiírtam a Babás témakörbe, de nem jutottam előbbre.



2013. júl. 29. 19:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó a logikádban ott a hiba, hogy ugyan azt az akármit te is behozod a cipődön, hajadon, bőrödön, de jobbat mondok befújja a szél ajtón ablakon.

És az ember nem a kutya szőre miatt lesz allergiás vagy tüdőbeteg mielőtt valaki elhinné.

Ezeken a védőnőkön azért szoktam röhögni, mert ha a cigányoknál a putriba a koszba lehet 10 gyereket szülni, akkor panelban kutya mellé miért is nem?

Meg mi az hogy nem hozhatja haza a gyereket?

Az a baj a védőnőkkel hogy az ellen bezzeg nincs kifogásuk hogy rákkeltő oltóanyagot nyomnak a szerencsétlen gyerekbe mikor még ki sem jött az anyjából, de az ilyen hülyeségekre meg van eszük.

De még akkor sem szólnak semmit sem, vagy ki sem mennek a cigány gangos házba, ahol a dohos penész eszik mindent, már pedig az valóban okozhat tüdő gondokat.

2013. júl. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
80%

Olvasd el ezt és tudni fogod mit tegyél!!!!!!!!


[link]

2013. júl. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
9%

Kedves 21-es te biztos nagyon szeretheted az állatokat, de van egy bizonyos határ az ember és az állat között.

"Utolsó a logikádban ott a hiba, hogy ugyan azt az akármit te is behozod a cipődön, hajadon, bőrödön, de jobbat mondok befújja a szél ajtón ablakon."

Ha a kutyát levisszük sétáltatni összeszaglál minden ami útjába keveredik(pl: szemetet, kutyagumit, étel maradékot stb.) mivel a kutyáknak az orruk a legpiszkosabb ezt tudhatnád. Nem hiszem hogy a baba szobába avval a cipővel megyünk be amibe kint vagyunk, és ha a bőrömön valami bacit be is viszek, hát azért szoktunk mosakodni és kezet mosni. És azt sem hiszem hogy amit a kutya összeszaglál befúja a szél az ablakon. És mit viszel be a hajadon?????

2013. júl. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

A szüleim és szinte az egész rokonság nagy kutyás, mindig kinti -benti kutyák voltak mindenkinél amikor gyerek született egyszerűen abba a szobába nem mehetett be a kutya ahol a gyerek volt és még rács sem kellett,mert a kutyák meg voltak nevelve!! És lám csodát mindenki tök egészséges nem allergiás és semmi baja,míg azok az ismerősök akiknél nincs állat sokkal betegebbek a gyerekek.Erről ennyit! :D

Egy felmérés is van,hogy ahol van háziállat sokkal erősebb lesz a gyerek szervezete míg akiknél nincs házi állat és full tisztaság van azok a gyerekek lesznek allergiások és betegek!

Egy oltott,féreghajtózott rendszeresen ápolt kutyától nem fog elkapni semmit!

Meg kell tanítani,hogy a gyerek szobájába nem mehet be vagy rácsot tenni,ilyen egyszerű!

Ha nagyon elszeparáljuk a kutyát a gyerektől az később gondokhoz is vezethet,mivel a kutya tudja a gyerek miatt lett ki rekesztve meg minden!Így féltékeny is lehet!


Nekem nincs gyerekem,de tuti,hogy nem fogom sem az udvarra kib...szni,se oda adni vkinek a kutyámat!

Megteszem az óvintézkedéseket,nem mehet be a baba szobájába, többször takarítok,kezet mosok ha a gyerekhez megyek.Ennyi.


Kérdező ne félj,nem lesz semmi baj ha a kutyus veletek marad.Amíg megnem erősödik a baba addig a kutyus csak messziről figyelje a babát,ne érintkezzenek egymással és a gyerekszobába se menjen be!

2013. júl. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott hogy egy megnevelt kutya semmibe sem túrja bele az orrát, gumihoz meg nem is engedem oda, de tudja is hogy fúj. Meg a másik hogy miért is érne hozzá a kutya orra a csecsemőhöz? De még ha hozzá is érne se lenne baja.

Egyszerűen a gyerek szoba az tabu, és gyerekezés előtt kezet kell mosni.

Nekem azután múlt el a kutyaszőr allergiám miután lett kutyám, és úgy voltam vele hogy elmehet az allergia a pcsbe, nem érdekel. És elmúlt, és nem csak az.

Szóval igen, ahol állat van ott erősebb lesz az immunrendszer ez tény. Aki meg ennyire óvja magát az meglepődne mennyi mindenről nem tud, ami sokkal inkább veszélyesebb az egészségre, mint a sok tartósítószeres, adalékos kaják.

2013. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25-ös érdekes nálunk az egyik kutyánk kutyaiskolába is járt azt még is összeszaglált mindent szóval ennyit erről!!!!!
2013. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Igen, az az igazság, hogy a bacik és vírusok nagyon okosak, olyan túlélési stratégiáik vannak, amiket általában egyféle gazdatestre specializálnak, tehát minimális a keresztfertőzés esélye.

Egy kutyánál nagyságrendekkel nagyobb egészségügyi veszélyt jelent egy villamossal érkező rokon, vagy egy orvosi rendelő, mivel ezeken a helyeken viszont emberre specializálódott kórokozók vannak, nagy mennyiségben.

2013. júl. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
26 ugyan sokat számít a fajta is, de én meg nem voltam kutyaiskolában és mégis megtudtam arra tanítani hogy ha lehet csak füvet szaglássza.
2013. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

28-as hát ezen röhögnöm kell XDXDXDXDXDXDXD

"füvet szagul"XDXDXDXDXDXDXDXD

2013. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!