Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szemétség valakit "felnyomni",...

Szemétség valakit "felnyomni", ha elhozta a koleszba a szeretett kutyáját?

Figyelt kérdés
Most nem azért, de nem oda való és sokakat zavar.

2013. júl. 29. 20:12
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:
Amúgy fel lehet nyomni névtelenül is és kijönnek megnézni... akkor meg vége a dalnak :)
2013. júl. 30. 16:10
 22/40 zsuzsabazsa ***** válasza:
41%

Azt írod, hogy nem vagy állatellenes.

De igen az vagy csak nem mered bevallani ezen az oldalon.

Sőt tovább megyek, kutyaellenes VAGY.

2013. júl. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

ameddig nem zavar konkrétan a kutya, nem szólnék.


de ha folyton belém dörgölözne vagy hasonlók, biztos beköpném.

2013. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
én nem hinném, hogy itt irigységről van szó. ha a szabályzat tiltja, akkor nem lehet. és kész. Tiszteletben kell tartani azokat, akik nem szeretnének együtt élni egy kutyával. Ez egy közösség. Közértbe sem viszi be senki, mert tilos. Ennyi erővel bárki bárhova beviheti, és bunkó az aki szól érte????
2013. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
41%

És akkor mi van ha szabályt szeg?... nem hinném, hogy az itt írok közül még senki nem szegett meg soha életében egy szabályt sem...mindenki sepregessen csak a saját háza táján, és hagyjátok békén a másikat. Ezért utálom az emberek többségét, mert mindig mindenki a másik dolgával foglalkozik holott rohadtul semmi köze hozzá.

Kérdező. Te milyen gyakran látod azt a kutyát? Mindennap, minden reggel belebotlasz, és kerülgetned kell? esetleg összeugrál? este nem tudsz tőle aludni?

Vagy láttad párszor, tudod, hogy nem szabad, és szeretnél jó színben feltűnni ott valaki előtt és azért akarod felnyomni azt az illetőt? Pusztán csak azért zavar a dolog, mert tudod, hogy nem szabad, és más mégis csinálja?

Mert ha így van, akkor meg van a véleményem, meg még rajtam kívül szerintem egy pár embernek.

Figyelj, Szerintem hülyeség "összefogni" egy páran ez ellen az ember ellen, és kipaterolni onnan, mert ha teszem azt kirúgják, akkor lehet, hogy suliba se fog tudni járni, lehet, hogy tönkre teszed egy ember életét, vagy álmait, szimplán csak azért, mert neked nem tetszik az, hogy egy kutya van a koliban. Vannak azért ennél jóval súlyosabb dolgok is. Lehet, hogy a gyerek nem tudja hova rakni a kutyát, és azért van nála, mert különben a kutya gazda nélkül kéne, hogy legyen. Ne csak magadra gondolj ebben a helyzetben. Szerintem beszélj az emberrel, tudd, meg hogy mi a helyzet, és ha tényleg nincs más választása, akkor hagyd, szerintem próbál a lehető legjobban észre vétlen lenni, de ha meg csak azért van ott kutyája, mert ő neki így jobb, én akkor is hagynám, de ha nincs nyomós oka, akkor ha akarod nyomd fel. Csak nehogy egyszer téged nyomjon fel valaki azért, mert egyszer lesz egy botlásod...(és hidd el, hogy lesz, mert nincs olyan ember, akinek nincs)

Amúgy, az nem lehet, hogy ő valami oknál fogva kapott engedélyt arra, hogy ott tartsa a kutyát? mert én pl amikor a miskolci egyetem kolijában voltam, ott a bejáratnál mindig van egy portás. És minket is becsempésztek, úgy, hogy a portás nagy duzzogva beengedett, mert amúgy nem lett volna szabad.

Sőt, itt a helyi iskola kolijában is volt egy lány, akinek a szülei kimentek külföldre dolgozni, a lánynak volt egy cicája, és eltudták intézni, hogy az a cica a koliban legyen, amíg a szülők nem mennek haza. Persze eléggé szigorúan volt véve, mert a lánynak is azt mondták, hogy a szobatársain kívül más ne tudjon róla, mert akkor más is jön majd a kérésekkel, szóval ha kitudódik a macska jelenléte akkor mennie kell. Szóval hiába volt tilos, mégis megengedték.

És amúgy, a tanárok is emberek, ha mondjuk egy olyan tanárhoz szaladsz árulkodni, aki normális, akkor nem leszel népszerű majd egy-két tanárnál, mert nem azt fogják nézni, hogy jajj ,de tisztességes, eminens diák vagy, hanem egy kis spicli, sz*rkavarónak fognak tartani( ismerek nem egy tanárt(gimis, és fősulis) közelről, és nem csak tanár-diák viszonyból, úgyhogy hidd el, hogy tudom.

Én a helyedben azon lennék inkább, hogy minél jobb eredményeim legyenek, azt a másikat meg a sorsra bíznám, és nem szólnék bele a dolgaiba

2013. júl. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha nálam nyomnád fel az illetőt valószínű ki kellene rúgnom (bár valószínű kapna egy utolsó esélyt), de hidd el te valahogy mindig belefutnál az alkohol és szobaellenőrzésekbe utána.
2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 A kérdező kommentje:
Abba nehezen, mert tudod én nem fogyasztok alkoholt ;) Ha hiszed, hanem :D
2013. júl. 31. 11:29
 28/40 anonim ***** válasza:
57%
Aha! és 10-kor lekapcsolod a zenét és teljesen csöndben vagy, még soha nem vittél fel magadhoz egy barátodat sem aki nem lakott a koleszban, nem szerveztél after partyt, minibulit, születésnapi köszöntést sem a saját sem más szobályában (közös tanulást sem, mert az is rendezvényne vagy gyűlésnek minősül), mindig minden díjat pontosan és időben befizettél, a hajszárítód 800 wattnál kisebb teljesítményű, tanulmányi átlagod 3 feletti, soha nem kértél halasztást, soha semmit nem vittél fel a közös helységekből a szobádba, csak a kijelölt helyen dohányoztál?
2013. júl. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 Szonjus ***** válasza:
A vamzereket mindenhol utálják, ha fejemre sz@rna a kutya már bocsánat, akkor se köpném be, ez alap, bár valahogy elintézném, a kutya bárminemű bántása nélkül, hogy vigye el. Sőt tovább megyek, ha megtudnám, hogy valaki beköpött bárkit is a koliból, azt az embert megvetném és biztos, hogy mindenki így tenne. A vamzereket senki sem szereti, mert mindenki tudja, hogy ma a kutyát dobod fel, holnap meg őt egy sörért, egy poszterért stb. az ilyen emberekkel nem szívesen beszél senki. Valaki úgyis megtudná, hogy te voltál és utána soha nem mosnád le magadról, hogy egy vamzer k.cs.g vagy. Elonézést a hangvételért, de ezt hozza ki belőlem az árulkodás, mint a világ egyik legelítélendőbb dolga.
2013. aug. 2. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

Ha előtte nem kérdezett meg senkit hogy zavarna e titeket én elég pipa lennék a helyetekben..

Ennek ellenére először megpróbálnék beszélni a gyerekkel hogy vigye haza mert sokakat zavar

Ha nem viszi feldobnám

Egy kolesz nem egy erdő ahol mindenki azt csinál amit akar,a többi embert is figyelembe kéne venni

Aki ezt nem teszi az nem oda való

2013. aug. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!