Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Westie vagy Yorki? Ti melyiket...

Westie vagy Yorki? Ti melyiket választanátok és miért?

Figyelt kérdés

Igazából Yorkit szerettem volna, de sajnos már szinte mindenhol a "mini" , "extramini" verziókkal találkozom a környéken. Ráállítottam egy pár kutyás ismerősöm a dologra, ha tudnak valahol a környéken normál méretű Yorki leányzót,szóljanak. Aztán ma szóltak, hogy Westie-k vannak az egyik ismerősüknél. Utánanézegettem, és nagyon megtetszett ő is.

Szóval, ti melyiket választanátok/ajánljátok és miért?



2013. júl. 29. 22:26
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én is júniusban vettem egy kis yorkit,de hozzá teszem 2 évbe telt mire sikerült megvennem. 17 éves vagyok, gyűjtenem kelett ügye pénzt (szerencsém volt a tenyésztő 80 ezerért odaadta,mert ismerte mamám,lényegtelen:)) plusz ügye az oltások,kaja,fekhely stbstb szóval nem kevés pénzt kellett összeszednem meg kiválasztani a tenyésztőt.

A lényeg,hogy a világért se választottam volna másik kutyát és nem azért,mert "jujci de cukik meg inciripincirik" hanem,mert imádom őket. Pici kutyák,de iszonyú okosak,értelmesek,szeretnek tanulni bár az enyém igencsak makacs. Egyszerűen szerelmes vagyok ebbe a fajtába. Hihetetlen mennyi szeretet tudnak adni és mennyire kötődnek a gazdájukhoz. Én már most sokat utazok vele,kocsival,busszal ,vonattal és mindent élvez,imád úszni is,aktív kutya így passzol a mozgalmas életemhez is. Most megyünk nemsokára külföldre vele,remélem azt is élvezni fogja.


Persze a Westie is édes kutya,azt válaszd amelyik közelebb áll hozzád (és nem helyügyileg).

2013. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!