Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta? Befogadtunk 1...

Milyen fajta? Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan.

Figyelt kérdés
Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan..Gondolom keverék, de milyen?és miért nem eszik a táljából?:/

2013. júl. 30. 14:40
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy miért nem eszik azt nem értem:D ugyanazt adom neki amit adtak.
2013. aug. 1. 18:37
 22/34 anonim ***** válasza:

De mit adsz neki? Száraz tápot, konyhai maradékot? Konzerv nem jó, csupa víz és felejtsd el a Pedigré-t és a Chapy-t, mert nagyon rossz minőségű. Mennyit tudnátok kajára áldozni? Akkor segítenénk jó tápot választani. Holnap vigyétek el állatorvoshoz (kötelező), mert ha nincsenek meg az oltásai, akkor beteg lesz. Azért fogalmazok ilyen gyerekesen, hogy te is értsd! Minden kiskutyának be kell adatni a szükséges 5 vagy 6 oltást még mikor kölyök mert ilyenkor legfogékonyabb a betegségekre. Ha ezt elmulasztjátok, akkor több bánatotok lesz, mint örömötök.

Naponta ötször kapjon enni kis adagokat. Ha nem eszi meg a kitett kaját, akkor 10 perc múlva el veszed és nem adsz neki semmit enni a következő etetésig.

Neten sok olvasnivaló való van a kutya tartását illetően, már most kezdjétek el olvasgatni. Ha nem teszitek, akkor lehet, hogy lesz egy problémás kutyusotok ...

2013. aug. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
22-el nagyjából egyetértek azzal a különbséggel hogy szerintem elég nek a napi 3 étkezés. Nem tudom milyen kaját adtok neki igy én most a brit prémiummal juniorral írok példát. Ez a kutyus kb 20 kg lesz felnőtként igy a kölyök tápból a napi adagja 20 dkg. Ezt osztod 3 részre, és így add oda neki. Ha nem eszik elveszed előle és legközelebbi etetési időben adod legközelebb. Addig nasi sincs. Ne aggódj nem fog éhen halni, enni fog ha éhes lesz. Konzervet tényleg ne adj neki, mert nem ér semmit csak drága. Az étvágytalanság egyik oka lehet viszont a férgesség, kapot féreghajtót?
2013. aug. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Krajczár Eleonóra válasza:
25%

Biztos, hogy keverék? Mert én úgy látom, hogy fajtiszta, de nem tudom.


Én szerintem valamilyen Spicc fajta.


Üsd be a google keresőbe, hogy Spicc és látni fogod a hasonlóságot.

2013. aug. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
24%

Ha harap kenj a kezedre hideg vajat (persze csak ha nem zavar a nyalogatás). Ha csak a kezedből eszik tegyél valamit a tányérjához amin rajta van a szakod (de ne Pl: széljel izzadt pólót mert az lehet hogy túl intenzív lenne)

És szerintem van benne mindenképp border colli. :)

2013. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
22-es vagyok. Igen, egyetértek, elég a nap 3, azt hiszem a kérdező kutyusa nem nagytestű, nem igazán figyeltem a fajtáját, a gondviselés jobban érdekelt. Én az enyémnek ötször adtam mikor 8 hetes volt, de az enyém nagytestű.
2013. aug. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hát nem hiszem hogy fajtatiszta, de ha keverék nem tudom milyen lehet még benne.Drága kajákat nem fogok neki venni, nem szobakutya meg semmi olyan.Max 2-3 ezer forintos kaja havonta.Sajnos vidéken élek.Ezt a kézrevajkenegetőst kipróbálom:))
2013. aug. 1. 22:04
 28/34 A kérdező kommentje:
Amúgy a tálhoz ha odatennék valamit, egyből elvinné és szétrágná..Mindennel ezt csinálja.Eldobom a játékot és nem játszik vele, hanem arébbviszi és rágja,harapdálja
2013. aug. 1. 22:18
 29/34 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy rágja, mert kölyök! Babàknál is ugyanez van. Ezt a korszakát nagy odafigyeléssel kell kezelni. Ha valamit nem értesz vagy tanácsot szeretnél, akkor állok rendelkezésedre.
2013. aug. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

A nevelésnek nincs olyan sok köze a fajtához, szóval ne csak abból indulj ki.

Nagyon-nagyon aranyos! :))) Figyeld meg, ha sétáltatni fogod, mindenki le fog állítani. :)

2013. aug. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!