Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta? Befogadtunk 1...

Milyen fajta? Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan.

Figyelt kérdés
Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan..Gondolom keverék, de milyen?és miért nem eszik a táljából?:/

2013. júl. 30. 14:40
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ő nevében is:P

29-es, értettem köszi, írok ha valami van:))

2013. aug. 1. 23:27
 32/34 anonim ***** válasza:
Próbáltad másik tálból?? Lehet hogy nagy neki, vagy nem fér hozzá eléggé, könnyen lehet hogy nem megfelelő a tál és ezért eszik szívesebben a kezedből, mert onnan ki tudja szedni rendesen! Próbálj másik eledelt adni neki, hátha nem szereti már valamiért! Ez lett volna az első 2 amit megpróbáltam volna, nem az adagokat méricskélném! Eszik kézből tehát éhes, a tálkáját valamiért nem kedveli, ezért onnan csak akkor eszik ha muszáj ("reggelre eltűnik" tehát éjjel eszik onnan mert máshonnan nem kap) Üdv
2013. aug. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot, megpróbálom.Másik eledelt meg tegnap vettem neki, megnézzük:))
2013. aug. 2. 13:23
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem minden kutya eszi ugyan azt az egy ételt. Ahogy mi emberek sem szeretjük ugyan azokat a dolgokat. Lehet a te kutyádnak az a fajta étel nem ízlik.
2013. aug. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!