Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta? Befogadtunk 1...

Milyen fajta? Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan.

Figyelt kérdés
Befogadtunk 1 kiskutyát 2 hónapos azt mondták, de a fajtáját nem tudják pontosan..Gondolom keverék, de milyen?és miért nem eszik a táljából?:/

2013. júl. 30. 14:40
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
A cerberos honlapján olvashatsz sok jó tanácsot, pl falkavezérségről. Az meg hogy kevés relatív. Hány kg a kutyus, mivel eteted? Ahogy nézem nem lesz nagy termetű, egy jó tápból a napi adagja 15 dkg ami lássuk be elég kevésnek tűnik. A lényeg hogy megfelelően fejlődik, ezt pedig te látod.
2013. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mivel keverék, nem beszélhetünk csak egy fajtáról. Így a nevelését pontosan úgy csináld, ahogy bármelyik kutyánál csinálják . Nincs fajtákra lebontva a kutya nevelése.
2013. júl. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Szerintem is border collie keverék.
2013. júl. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
border collie féleség, aranyos. le kell fárasztani, mert elég hiperaktív lehet :)
2013. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért nem eszik..najó néha eszik mert reggelre nem sok kaja marad benne de napközbe nemnagyon..adtam neki az előbb csontot azt megette.Vettem neki kutyakonzervet, mert ismerősöm is azt adja az övének, meg ez is ette náluk de itt meg valamiért nemeszik annyira..látszik rajta hogy sovány lett mióta nálunk van.Lefárasszuk amennyire tudjuk mert mindig kimegyek hozzá játszani
2013. aug. 1. 16:43
 16/34 anonim ***** válasza:
Szerintem Collie tuti van benne. Nagyon olyan a szőre is, annak a mintázata is. Plusz a fejformája is arra hajaz.
2013. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem szabad előtte hagyni kaját, rossz üzenetet közvetítesz vele a kutyának. Csak a falkavezér ehet akkor amikor akar, a többiek akkor amikor a vezér engedi. Az meg hogy vékony nagyon relatív. Konzervet ne nagyon adj neki 80% víz, tápérték 0. Le tudnád irni milyen fajta tápot adsz neki, és kb hány dkg-ot naponta. Esetleg mi az amit még kap naponta.
2013. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

border collie biztos van benne, a többi majd kiderül mint írták előttem :) Amúgy nagyon szép kölyök :)

sajnos mostanában egyre több a border collie keverék mert most ő a nagy divatkutya és a hozzá nem értők elcseszik a fajtát :(

[link] ez az én borderem mikor kicsi volt, szerintem hasonlít :) Ha meg nem border akkor is tökéletes házikedvenc :)

Sok sikert hozzá :)

2013. aug. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Szép kutya a tiéd, hasonlít:) Köszönöm, egyébként nem én kértem a kutyát hanem a tesóm de ő nem foglalkozik vele ezért az enyém lett..Nem szeretném elcseszni de ezt a kajálást nem értem.:) Kutyakonzervet a másik kutya eszi, a tesója..
2013. aug. 1. 18:22
 20/34 anonim ***** válasza:
Mi az amit nem értesz a kajáláson? Szivesen megpróbálom elmagyarázni ha akarod, ha van kérdésed. Nyugodtan irhatsz privit is.
2013. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!