Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan nevezzem el a szuka...

Hogyan nevezzem el a szuka cokker spániel kiskutyámat?

Figyelt kérdés
légyszi adjatok ötleteket! köszi!
2009. okt. 24. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Milyen színű? Nevek a cocker spancidnak: Szelle, Kupi, Lindi, Pacal : DD, Vanda, Hédi... :)
2009. okt. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
igazából még nem vettük meg a kutyát, a kislányomnak szánjuk majd ajándékba. csak előre el szeretnénk nevezni.
2009. okt. 24. 10:16
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bármelyik női név adható neki, vagy ha nem találtok, akkor amikor elhozzátok, a tulajdonságai alapján is el lehet nevezni. Nekem tetszik a Lily, Fanny, Lara,Szofi pl.
2009. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
köszi. a szofi nekem is tetszik, de a szomszéd kutyáját is így hívják :( így az kilőve
2009. okt. 24. 10:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Lolaaaaa :)
2009. okt. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ti döntitek el, de arra nem gondoltatok esetleg, hogy ne előre nevezzétek el a kutyust, hanem ha megkapta a kislányotok, akkor Ő adjon nevet neki? Bár nem tudom mennyi idős, de ha ő kapná, én rábíznám a névadást, az neki biztosan izgalmas! :)
2009. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor lehet legjobban nevet adni a kutyának, mikor az ember játszik vele. Ha pedig a kislányod nevezhetné el, lehet jobban örülne és büszke lenne rá. Én meghagynám neki a lehetőséget, vagy pedig ha majd már otthon lenne a kutya, választhatnátok neki közösen.
2009. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
1 éves a lányom :)
2009. okt. 24. 14:54
 9/12 anonim ***** válasza:
biztos, hogy az egy éves lányodnak veszitek a kutyát? :) Azt inkább magatoknak akkor, nem?... Merthogy ő nem tud besegíteni... Szerintem nagyon figyeljetek a gyerekre és a kutyára is, ebben a korban képesek egymásnak kárt okozni...
2009. okt. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
neki, mert imádja a kutyákat. nem a lakásban lesz!
2009. okt. 24. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!