Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már személyesen...

Valaki volt már személyesen Cesar Millan előadáson?

Figyelt kérdés
Elmennétek, ha Magyarországon lenne?

2013. júl. 30. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltam, de szívesen elmennék :)
2013. júl. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én voltam, Hollandiában, és jó volt, tetszett. Viszont szerintem nem igazán lehetne Magyarországon, mert ő angolul vagy spanyolul tartja az előadásait, és azt nem igazán lehetne tolmáccsal csinálni.
2013. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ölni tudnék érte... :)
2013. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék, mert olvastam pár beszámolót, és kíváncsivá tettek. De annyi pénzt nem adnék ki, azért annyira nem vagyok rajongója.
2013. júl. 31. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
A Jan Fennel most jön.. 160.000 azt hiszem 2nap. És lesz tolmács..
2013. júl. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A mindenit. Mennyi lehet akkor Cesar belépője?? :D
2013. júl. 31. 09:24
 7/16 anonim ***** válasza:
Hú. Még szerencse, hogy az nem érdekel annyira :D
2013. júl. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom Cesarel jó amit csinál sokat segít az amerikai kutyás kultúrán, DE szerintem nem képes beszélni 5-6órán keresztül úgy hogy ne ismételgesse magát 10percenként.

Ő ért a kutyákhoz viszont szerintem ezt a tudását képtelen átadni. Sok részt láttam a filmjeiből elolvastam minden könyvét, sőt találtam valami ilyen előadás szerű videót is. Minden részben elmondja 100szor hogy testmozgás fegyelem szeretet.. ez tők jó csak nem mond semmit

Mennyi mozgás milyen mozgás? hogy fegyelmezz menyit fegyelmezz mikor fegyelmezz? hogy szeress mikor szeress stbstb?.. ezekről nem esik szó ja de használj futópadot :D ösztönfárasztásról szó sincs pl


Tényleg nem akarom szidni mert jó amit csinál de szerintem az előadás egy forintot sem ér..


Fennel ezzel szemben legalább ad gyakorlati tanácsokat :) Bocsi eléggé off lett de kikívánkozott.

2013. júl. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Diesel: nem kötekedésből írom, de a tükörmódszer ugyanez, csak pepitában. Én nem kaptam soha konkrét instrukciókat, pedig nagyon jó lett volna, csak 'dolgozz a viszonyon', 'erősítsd a tekintélyt', és hasonló szlogenek. Ellenben Cesar műsorából rengeteg konkrét megoldást lehet tanulni. Na mindegy, ez az én véleményem, mindenkinek megvan a sajátja.
2013. júl. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem nem képes beszélni 5-6órán keresztül úgy hogy ne ismételgesse magát"

9 évadot végigbeszélt a dog whispererben, és én nem érzem unalmasnak így a hatodik évad magasságában sem; szerintem van honna merítenie :D

2013. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!