Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki volt már személyesen...

Valaki volt már személyesen Cesar Millan előadáson?

Figyelt kérdés
Elmennétek, ha Magyarországon lenne?

2013. júl. 30. 22:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

azért egy show jellegű műsort ne említsünk egy szinten egy oktatási rendszerrel.. am a célom nem ez volt :D hanem Jan Fennel-el akartam minimálisan összehasonlítani.


Már a könyveikbe is nagy a különbség amíg Cesar csak mesél addig Fennel legalább tanít és magyaráz is.

2013. júl. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Én sokat köszönhetek neki, de még többet a kutyám. Szerencse, hogy még jóval azelőtt nekiláttam tájékozódni, hogy megvettem volna. Elképesztő, hogy előtte milyen elképzeléseim voltak a kutyanevelésről! :D

Jan Fennel könyvét olvastam először, az eléggé megrendítette az addigi "tudásom", aztán jött Cesaré, azután meg egyenesen nem tudtam elaludni. :) Azt gondolom, a könyvei és videói együtt teszik ki a képet, de sokszor a gyakorlatban jövök rá, hogy amit írt vagy mondott, azt másképp kell értelmezni, mint elméletben elképzeltem.

Másfelől, ha a videóit nézem, engem a kisugárzása már annyira "feldob", hogy mindent sokkal jobban csinálok. :D

De Jan Fennel is nagyon hasznos volt. A tükörsulit még nem próbáltam.

2013. júl. 31. 14:38
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Fennel valahogy nem jött be, Cesartól viszont sok mindent sikerült elsajátítanom, a könyveiből meg a showjából is. Sőt, így belegondolva én meg pont azt nem értem, hogy Fennelnek hogy sikerült könyvet írnia abból a kevés valós információból, amit képviselt az a könyv. Sok volt a sztori és kevés az infó - nekem. De hát ezért jó, hogy mind a ketten vannak :D
2013. júl. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Igen. Látod, mindenkinek más jön be. Ez a jó benne. :)
2013. júl. 31. 15:10
 15/16 anonim ***** válasza:
voltam par honapja mexicoban eletem egyik legnagyobb elmenye hatalmas ez a pali:)
2014. febr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak, hogy egyszer hitelesen is leírjuk a nevét: Jan Fennell
2014. febr. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!