Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyafajtát ajánlanátok...

Emi13 kérdése:

Milyen kutyafajtát ajánlanátok első kutyának? 14/L

Figyelt kérdés
Ezek lennének a főbb elvárásaim:közepes-kicsi testalkat,bújósabb,család centrikus,könnyen kezelhető,rövid szőrű,tanítható(az általános trükkökre:ül,fekszik,pacsi,stb.)elegendő naponta este 30 perc-1 óra séta,(persze egy nap többet is foglalkoznék,játszanék vele)Tudom,hogy kicsit sok elvárásom van,nem muszáj mindegyiknek megfelelnie :D Ja és kertben tartanám,nem a házban. :)
2013. júl. 31. 20:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
Másik ellenérv, hogy nem könnyen kezelhető! Elég bátor, akaratos, sokszor független. Nagyon erélyes, kitartó és a legkevésbé sem öleb. Sok probléma van vele, ha rosszul nevelik. Határozott, erős kezű gazdára van szüksége.
2013. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

Inkább ezt az oldalt nézd, mert a kutya-tár elég gagyi:


[link]

2013. júl. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

# 9: Nekem jó a házban/udvaron, vagy 2 hete nem voltam sehol...

A szomszédban pedig van társa is egy foxi-mix személyében. Egyik sem panaszkodott még...

2013. júl. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Nem, hiszen nem is tud panaszkodni. Semmi kapcsolata nincs a külvilággal, ez így nagyon nem egészséges.
2013. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

És régen szerinted, vagy akár 20-30 évvel ezelőtt, mennyire figyelték a kutya igényeit? Vajon hány ember vitte el napi 2x 1,5 órára a kutyáját sétálni?

Ma többen viszik, de még így is a legtöbb kutya az udvarban éli le az életét... Nem is ismerek olyan embert, aki napi 2x viszi el, igaz vidéken élek. Esti kiadós séta, és itt be van fejezve.

2013. júl. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
Semennyire - mégis boldogabbak voltak a kutyák, mint manapság. A hatalmas birtokokon tényleg mindig volt új és új történés, és feladatokat is kaptak. Nem is léteztek problémás kutyák, amíg az emberek el nem kezdték emberkén kezelni őket.
2013. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ne fajtatisztát válasz a keverékek sokkal szívósabbak! :) Biztos találsz a menhelyen megfelelőt. :)
2013. júl. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
Menhely ?
2013. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
lehet,hogy tényleg jobban megfelelne egy kis cuki keverék :),de menhelyre nem igazán van lehetőségem elmenni,mert vidéken élünk :(
2013. júl. 31. 21:26
 20/33 A kérdező kommentje:
Egyébként a tacskóhoz visszatérve:a nagyszüleimnek(nyugdíjasok) van egy tacskó keverék kutyájuk és meg van kötve,nyilván nem fog se a papám se a mamám elmenni vele sétálni és már elég sokszor láttam és ő is jól elvan :) (ezzel nem kukacoskodni akartam :P)
2013. júl. 31. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!