Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam őket össze?

Hogyan szoktassam őket össze?

Figyelt kérdés
Van egy 8 éves bishonom, 5 éves shar-peiem és egy kissé harcias cicám. Kertes házban lakom, szeretném őket valahogyan össze szoktatni. Ha a cicát még nem sikerülne azt meg tudnám oldani valahogy, de a két kutyát mindenképpen ki kell békítenem. Örökbe fogadtam őket. Eddig be voltak zárva többnyire. Most, hogy hozzám kerültek lehetnének az udvarban, de sajnos nincsenek elragadtatva egymástól. Szakértők véleményére lennék elsősorban kíváncsi.
2013. aug. 1. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Milyen neműek, ivarosak? Mit lehet tudni az előéletükről?
2013. aug. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mind a kettő szuka. A bischon úgy tudom pár évig egy kan spániellel volt össze zárva. A shar-pei mellett nem volt még kutya. A két szomszéd kutyával jól kijönnek. Főleg a bischon. A shar-peinél vettem észre gondokat. Amikor csak kerítésen keresztül mutatom neki a bischont akkor csóválja a farkát. De amikor az udvaron vannak, akkor elkezdi követni és bár nem morog, nyitja a száját, meg akarja harapni. A bischon pedig fél tőle, kerüli. Ha egy kicsit is hozzá ér azonnal elkezd uvítani. Továbbá az is gond lehet, hogy a shar-pei nem lát jól. És az orvos azt mondta, hogy már nem lehet megoperálni.
2013. aug. 1. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!