Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek ilyen esetben?

Ti mit tennétek ilyen esetben?

Figyelt kérdés
A szomszédom kutyája, aki szintén kan mint a miénk ha tüzelő kutyát érez a környéken megbolondul és a miénket akarja meghágni ha találkoznak séta közben.Már pászor maga alá gyürte, alig bírjuk kiszedni a miénket alóla.A gazdája meg szinte hagyja is, röhög rajta, meg mondja, hogy csak kanos.A miénk már nem tűrte múltkor, nyüszített, meg is harapta kicsit a másikat.A gazdáját ez sem érdekli, olyan mintha tetszene is neki a dolog.Attól félek, hogy sérülést okoz a nagy körmével a másik kutya mienknek, de bunkó sem akarok lenni a szomszéddal, hogy nem engedem oda a kutyát szaglászni.De mostanában folyton ez megy, nincs játék meg semmi csak ez.Elég idegesítő már, mit tehetnék?

#szomszéd #tüzelés #szuka #kan #párzó mozdulatok
2013. aug. 1. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

A szomszéd a fontos, vagy a saját kutyád? Nem bunkóság, ha nem engeded a szomszéd kutyáját a tiedet leamortizálni.

Ne engedd oda.

2013. aug. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Ivartalanítva van a kutyád?Ha nincs, legyél óvatos, nehogy átszökjön a szomszéd kutyája és "baleset" legyen belőle!
2013. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem kell oda engedni a kutyát és kész!
2013. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Nem be van gerjedve, hanem ledominálja a kutyátokat! Legközelebb üvölts egy keményet a kutyára hogy: NEM MÉSZ HAZA!!!!!
2013. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nemtud átszökni mert panelben élünk és a miénk is kan, tehát baleset nem lehet belőle.

Már nem szoktam odaengedni, a szomszéd engedi hozzánk a kutyáját, mert azt hiszi csak szaglászni akar meg játszani(amúgy ha nincs tüzelő szuka a környéken nincs gond).Ilyenkor 1 másodperc alatt fogja magát és már maga alá is gyűri a kutyánkat.

2013. aug. 1. 21:57
 6/20 A kérdező kommentje:
Ez nem ledominálás az tuti ugyanis ezt csak akkor csinálja ha egy tüzelő szuka mondjuk odapisil(másik szomszédé) a fűre és ők meg azt szaglásszák.
2013. aug. 1. 21:59
 7/20 anonim ***** válasza:

De igen,ez erős domináns viselkedés!

Tüzelő szuka szagát érzi 2 kan,persze hogy el akarják dönteni,ki az erősebb.

Szerintem a szomszéddal beszélni kéne,hogy ebből előbb-utóbb gond lesz,össze fognak verekedni,megsérül valamelyik,az senkinek sem jó.

2013. aug. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Igen, így belegondolva erről lehet szó, beszélni fogok erről a szomszéddal, hogy ez komolyabb dolog mint hiszi.Nem volt még kan kutyám csak szuka, még tapasztalatlan vagyok ezen a téren sajnos.
2013. aug. 1. 22:18
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez színtiszta dominancia. Én azt szoktam csinálni, hogy megkérem a kutya gazdáját, hogy tiltsa le ezt a viselkedést, ha nem teszi akkor én magam zavarom el a kutyát.
2013. aug. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ez kőkemény dominálás. A szomszédnak mondd meg kerek-perec, hogy ezért egyszer a kutyáját egy erősebb kutya nagyon meg fogja tépni, örüljön, ha sérülés nélkül megússza.


Ha sétán találkoztok, a kutyádat hívd be láb mellé. A szomszédnak mondjad, hogy vagy fogja meg a kutyáját, vagy Te veszed kezelésbe: elzavarod, de ha nem tágít, felrúgod...ne hagyd, hogy a kutyádat így inzultálja ennek a baromnak a kutyája!

2013. aug. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!