Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt szeretném meg kérdezni....

Azt szeretném meg kérdezni. Hogy melyik ez a kutya fajta?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2013. aug. 2. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem valami bordeaux-i dog - amstaff keverék
2013. aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tosa inu vagy Bullmasztiff keverék esetleg a kettő keveréke :-)))
2013. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy boerboel.
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is bullmasztiff van benne.
2013. aug. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fix, hogy nincs benne sem boerboel, sem tosa inu. Elég ritka fajták, majd biztos pont egy út széli keverék ezekből tevődik össze :) Szerintem ez egy "közönséges" rottweiler szerű és egy labrador szerű kutyapár keresztezése. De jófej, masszív kutya :)
2013. aug. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én boerboel-nek nézném...Bár amit az egyik válaszoló írt,nagyon is igaz,hogy amennyiben nem fajtatiszta kutya,hanem,,utcai keverék",akkor igen kicsi az esélye(jóformán 0)hogy akár tosa,boerboel vagy egyéb ritka fajta kutya keveréke lehetne.Ebben az esetben bullmasztiff mixnek tippelném.
2013. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Még anyit szeretnék mondani hogy Kanadából származik a kutya,és ki kellet heréltetni hogy ne tudjon szaporodni.Fizetni kellet volna érte hogy ne heréljék ki .
2013. aug. 2. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!