Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya?

Ez milyen fajta kutya?

Figyelt kérdés
[link]

2013. júl. 31. 10:38
 1/9 Imola Ágnes ***** válasza:
58%
Labrador, vagy annak a keveréke:)
2013. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Kaukázusi juhász!

[link]

itt bővebben le van írva róla egy két dolog!

2013. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kaukázusi??? 2es! Neked mégis milyen képet jelenít meg? :O :D


Szerintem is labi keverék.

2013. júl. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok!Bocsi tényleg labrador lehet!Véletlenül tovább nyomtam a képet!Ezer bocsi!Komolyan!
2013. júl. 31. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :D és hogy ez a kutya könnyen betanítható arra értem hogy ha megtanítom arra hogy ne mennyen be idee vagy ilyenek tehát szófogadásra könnyen betanítható ?
2013. júl. 31. 10:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez rajtad múlik :)
2013. júl. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Imola Ágnes ***** válasza:
Inteligens fajta...de nem mondanám, hogy a legkönnyebben tanítható... nem lesi úgy a gazda kívánságát, mint például egy amstaff, vagy németjuhász. A labrador inkább az a mindíg boldog, ugrabugráló kutya, aki tökéletes gyerek mellé. Kiképzésre én mást választanék.
2013. júl. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Valletta ***** válasza:

Az mióta tartozik a kiképzés tárgykörébe, hogy a kutya ki van tiltva valahonnan?


Kérdező: igen, ha a gazdi jól kommunikál, meg fogja érteni, hogy nem mindenhová mehet be. Erre minden kutya képes, hiszen egymás között is húznak bizonyos határokat.

2013. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Labrador keverék, biztosan nem fajtatiszta. Ugyanolyan könnyen tanítható meg a fegyelemre, mint bármelyik másik kölyök.
2013. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!