Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok kistestű kutyát látok...

Sok kistestű kutyát látok furcsán menni mostanában, ez miért van?

Figyelt kérdés
Főleg kis fehér pamacsokat és yorkikat, szedik a lábukat de mintha kihagynának egy egy ütemet és akkor szökken egyet a hátsó lábuk mintha megszúrná valami. Ez miért van?
2013. aug. 3. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

??

Biztos megszúrja valami.

2013. aug. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Kistestű, szaporítótól vásárolt kutyáknál elég nagy az esély a patella ficamra, de persze lehet mögötte más, apróbb gond is!
2013. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Fejlődési rendellenesség, patella ficam, gyenge izületek. Sajnos a lányom kiskutyája( mentet) is ilyen gondal szenved.
2013. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Bocsánat erről nem tudtam. :D
2013. aug. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A bichon havanyéééz vagy bolonyézz vagy mi a túró... bocsánat, szóval annak a fajtának elvileg van ilyen baja a sok lépcsőzéstől. Legalábbis ilyen bichon izébizé gazdáktól ezt hallottam.
2013. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem ,akkor ez fajtára jellemző betegség mint a diszplázia a nagyoknál? Nem fáj nekik?
2013. aug. 3. 22:02
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen!

Hát, nem lehet kellemes.. Műtéttel helyrehozható náluk is!

2013. aug. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ami a nagyoknál a dp az a kicsiknél a patella elváltozás. és igen, fájdalmas, mert gondolj bele, kiugrál a helyéről az ízület. Ez egy idő után az ízület felületének kopását okozza.
2013. aug. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!