Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya aranyosabb mint a macska?

A kutya aranyosabb mint a macska?

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 13:53
1 2
 1/14 anonim válasza:
0%
Igen
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne aranyosabb? Mindeggyik állat aranyos a maga nemében. :)
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
kinek melyik :D és mikor hogy :D
2013. aug. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Szafica ***** válasza:
67%
Ez körülbelül ugyanolyan kérdés, mintha azt kérdeznéd, "szerintetek xy szebb vagy zy?". Mindenkinek más tetszik, mást talál aranyosabbnak. Én például a macskát aranyosabbnak tartom, de az elvakult kutyaimádók pedig "undorító dögnek".
2013. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy a kutya. Nekem volt macskám is és kutyám is. A kutya 1000x jobb volt minden tekintetben. A macska pl csak akkor volt itthon ha kajálni akart minden másra nagy ívben sz*rt. A kutya meg az életét adná érted.
2013. aug. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Szafica ***** válasza:
58%
Itt is van az "elvakult kutyaimádó". Arról ismerni fel, hogy ha csak meglátja azt a szót,hogy "macska", vagy egy macskás képet... odajön fröcsögni,hogy a macska ilyen hálátlan, olyan hálátlan, a kutya meg maga az Isten.
2013. aug. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ezt a kérdést miért ebben a kategóriában tetted fel? Én nem vagyok elvakult kutyaimádó, ha lenne rá időm, energiám, pénzem akkor a kutya mellett lenne még ló,görény, patkány,kígyó,gekkó de macska az nem! Nem utálom őket, csak nem tartok igényt egy a rosszabbik fajtából való ember tulajdonságait hordozó állatnak a társaságára.
2013. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az 5-ös vagyok nem vagyok kutya imádó, de a macskákat nem nagyon szeretem mert mint mondtad nekem is volt, csak elcsapta egy kamion. Eddig volt kb 10 különböző kutyám mindegyiknek ha azt mondtam nem mész ki akkor nem is ment. A kutya nagyon okos állat ha kis korától magadhoz szoktatod és tanítod. Csak neked kell lenni a domináns hímnek. Egy macskát nem nagyon tudsz megtanítani semmire sem.
2013. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mondtam*
2013. aug. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Szafica ***** válasza:
Azért, mert a macska nem falkaállat...
2013. aug. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!